• Vonios kremas su rožių aliejumi Rose Bath Cream 400ml

Prekės kodas: D-602

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Angel Professional

Šis Vonios kremas su rožių aliejumi yra skirtas švelniam odos valymui, drėkinimui ir minkštinimui. Tinkamiausias būdas naudoti šį kremą - masažas.
€7.60

Šis Vonios kremas su rožių aliejumi yra skirtas švelniam odos valymui, drėkinimui ir minkštinimui. Tinkamiausias būdas naudoti šį kremą - masažas.


Vonios kremas Rose Bath Cream sukurtas iš botaninių ekstraktų su rožių eteriniu aliejumi, kuris švelniai valo, pagyvina, minkština ir drėkina odą. Eteriniai aliejai skverbiasi į odos ląsteles jas ramindami ir pagerindami kraujotaką. Aliejus ypač minkštinantis ir drėkinantis, lengvos tekstūros, švelniu slydimu šildantis odą, šilto gėlių aromato. Įtrintas į odą intensyviai dvelkia rožėmis, įsigėręs į drėgną odą pakvimpa subtiliai švelniu lauko gėlių aromatu. Aliejus raminantis ir atpalaiduojantis, gerai nuteikiantis mintis, idealiai tinkantis po šiltos vonios, prieš miegą. Vonios kremas puikiai tinka aromatiniams ir gydantiems masažams. Pagrindinis aromatinio masažo tikslas atpalaiduoti kūną ir pažadinti jausmus. Masažas tikriausiai yra pats geriausias būdas pajusti eterinio aliejaus teikiamą gėrį. Geriausias laikas masažui yra po vonios arba pirties, kada atsivėrusios kūno poros padeda eteriniam aliejui greitai įsiskverbti į kūną. Eterinis aliejus taip pat skverbiasi per jūsų odą, pereina odos membraną ir pasiekia kapiliarus, o iš jų pasklinda po visą kūną. Prieš vonią su eteriniais aliejais nenaudokite prausimosi priemonių, šampūnų, muilų, nes jie sukuria užtvarą tarp odos ir eterinio aliejaus, sulėtina jų įsiskverbimą. Tam, kad pasiektumėte geriausią rezultatą ir gera savijauta jus lydėtų nuolat, rekomenduojama maudytis vonioje su eteriniu aliejumi kiekvieną dieną.


Naudojimosi instrukcija: naudoti ant šlapio kūno. Masažuojant skaudančius raumenis arba nuo reumato sukeltų skausmų naudojamas didesnės koncentracijos (3 %) eterinių aliejų mišinys. Veido masažui naudojamas mažiausios koncentracijos 0,5% - 1,5% eterinių aliejų mišinys. Po veido masažo nuskalauti.

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink