• Stiprios fiksacijos neaerozolinis purškiklis plaukams Schwarzkopf OSIS+ Freeze Pump Finish 200ml

Prekės kodas: 404578713971

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Schwarzkopf Professional

Schwarzkopf OSIS+ Freeze Pump Finish purškiama stiprios fiksacijos priemonė plaukams. Tai profesionali plaukų formavimo priemonė padedanti sukurti išraiškingas šukuosenas ir plaukų formas. Šis unikalus purškiklis geba apsaugoti plaukus nuo aukštos temperatūros ir drėgmės. Todėl naudojant šį purškiklį mažėja plaukų pūtimasis, jie nesielektrina, išlieka glotnūs.
€10.00

Schwarzkopf OSIS+ Freeze Pump Finish purškiama stiprios fiksacijos priemonė plaukams. Tai profesionali plaukų formavimo priemonė padedanti sukurti išraiškingas šukuosenas ir plaukų formas. Šis unikalus purškiklis geba apsaugoti plaukus nuo aukštos temperatūros ir drėgmės. Todėl naudojant šį purškiklį mažėja plaukų pūtimasis, jie nesielektrina, išlieka glotnūs. Plaukus galima šukuoti ir formuoti, nes jie nesukietėja ir nesulimpa, purškiklis netepa ir nepalieka likučių. Stiprios ir elastingos fiksacijos purškiklis, puikiai tinka kasdieniniam naudojimui, sutvirtina šukuoseną ir ją išlaiko. Atgaivina ir suteikia energijos natūraliems ir cheminiu būdu suformuotiems plaukams. Veikliosios medžiagos užtikrina šukuosenos formą ir tvirtumą ilgą laiką bet kokiomis sąlygomis, suteikia šukuosenai apibrėžtumo, struktūros ir formos. Schwarzkopf OSIS+ Freeze Pump Finish jums garantuoja ilgai išliekantį rezultatą ir visapusišką kontrolę Jūsų šukuosenai.

Naudojimas: Prieš naudojimą gerai suplakite. Purkškite ant sausų plaukų iš maždaug 30 cm atstumo. Puikiai tinka šukuosenai užbaigti.

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink