• Skystas rankų muilas su braškėmis Farcom Vital 500 ml

Prekės kodas: 520266310120

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Farcom professional

Skystas rankų muilas su braškėmis Farcom Vital pagamintas glicerino pagrindu, šis muilas minkština odą ir didina jos tonusą. Šis muilas su švelniomis valomosiomis ir drėkinamosiomis medžiagomis yra skirtas kasdieniniam naudojimui. Braškės, esančios šio muilo sudėtyje turi nemažai vaisių rūgščių, kurios pasižymi valomuoju poveikiu.
€2.60

Skystas rankų muilas su braškėmis Farcom Vital pagamintas glicerino pagrindu, šis muilas minkština odą ir didina jos tonusą. Šis muilas su švelniomis valomosiomis ir drėkinamosiomis medžiagomis yra skirtas kasdieniniam naudojimui. Braškės, esančios šio muilo sudėtyje turi nemažai vaisių rūgščių, kurios pasižymi valomuoju poveikiu. Saldžiose uogose slypi daug vitaminų ir mineralų, atgaivinančių odos ląsteles ir saugančių kūną nuo laisvųjų radikalų.  Braškėse gausu antioksidantų, jos pasižymi nuo uždegimo saugančiomis savybėmis, o visa tai padeda sulėtinti senėjimo procesus. Jose taip pat gausu alfa hidroksilo, dėl to braškės padeda pašalinti negyvas odos ląsteles. Farcom Vital muilo sudėtis papildyta glicerinu, kuris gaunamas iš natūralių aminorūgščių darinių. Jis turi savybę gerai sugerti drėgmę ir padengti odą lengva, nematoma ir nejaučiama plėvele. Tuo pačiu stiprina, minkština ir drėkina odą. Todėl net dažnai naudojant šį muilą, jūsų oda bus apsaugota nuo sausėjimo. O sudėtyje esantis vanilės ekstraktas nuo seno jis garsėja kaip nuotaiką pakelianti ir gerų emocijų suteikianti medžiaga. Šis muilas skirtas kasdieniniam naudojimui, nes neišsausina rankų odos ir suteikia joms gaivų kvapą. Reguliariai naudojant šį muilą, jis turi priešuždegiminį poveikį, ramina jautrią odą ir mažina jos dirglumą.

Naudojimas: patrinkite sudrėkintą odą muilu, pamasažuokite, nuplaukite putas vandeniu. Atsargumo įspėjimai: patekus į akis nedelsiant praplauti vandeniu.

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink