• Šampūnas sausiems pažeistiems plaukams Angel Helichrysum Revitalizing Shampoo For dry/damaged hair 400 ml

Prekės kodas: PL-01-1

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Angel Professional

PL-01-1 Šampūnas Angel Helichrysum Revitalizing Shampoo For dry/damaged hair - profesionaliai sukurtas sausiems, pažeistiems ir garbanotiems plaukams. Su šlamučio, ženšenio ekstraktais, vitaminais A ir E, kurie suteikia efektyvią apsaugą nuo kenksmingų UVA ir UVB spindulių, atstato pažeistas plauko sritis. Šlamučio drėkinanti esencija įsiskverbia į plauko vidų ir sukuria apsauginį barjerą sausiems, dažytiems ar chemiškai paveiktiems plaukams atgaivinant juos bei atstatant natūralų plauko blizgesį ir elastingumą.
€12.80

PL-01-1 Šampūnas Angel Helichrysum Revitalizing Shampoo For dry/damaged hair - profesionaliai sukurtas sausiems, pažeistiems ir garbanotiems plaukams. Su šlamučio, ženšenio ekstraktais, vitaminais A ir E, kurie suteikia efektyvią apsaugą nuo kenksmingų UVA ir UVB spindulių, atstato pažeistas plauko sritis. Šlamučio drėkinanti esencija įsiskverbia į plauko vidų ir sukuria apsauginį barjerą sausiems, dažytiems ar chemiškai paveiktiems plaukams atgaivinant juos bei atstatant natūralų plauko blizgesį ir elastingumą.

Sudėtyje nėra SLS, silikonų, sintetinių alyvų, nėra bandyta su gyvūnais. Apie 89% ekologiškas produktas.

 Naudojimas: nedidelį kiekį šampūno paskirstyti ant drėgnų plaukų ir galvos odos, tolygiai įmasažuoti, kol suputos. Nuskalauti. Geriausias rezultatas pasiekiamas, naudojant kartu su kondicionieriumi Angel Helichrysum Revitalizing Conditioner. 

 
Kosmetika
Plaukų tipas Sausiems plaukams;Pažeistiems plaukams
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink