• Šampūnas nuo plaukų slinkimo  Angel Rosemary Hair Activating Shampoo 400 ml

Prekės kodas: PL-05-1

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Angel Professional

PL-05-1 Šampūnas nuo plaukų slinkimo Angel Rosemary Hair Activating Shampoo. Su rozmarinų, šalavijo aliejais ir ženšenio ekstraktu. Rozmarinų esencija efektyviai pagerina galvos odos mikrocirkuliaciją, giliai besiskverbiant į plaukų folikulus papildo juos maistinėmis medžiagomis ir gerina jų veiklą.
€12.80

PL-05-1 Šampūnas nuo plaukų slinkimo  Angel Rosemary Hair Activating Shampoo. Su rozmarinų, šalavijo aliejais ir ženšenio ekstraktu.

Rozmarinų esencija efektyviai pagerina galvos odos mikrocirkuliaciją, giliai besiskverbiant į plaukų folikulus  papildo juos maistinėmis medžiagomis ir gerina jų veiklą. Atstato plaukų ląsteles ir baltymų  poreikį plaukuose, giliai maitina šaknis, užkertant kelią plaukų slinkimui.  Atkurti pažeisti plaukai tampa stiprūs, gyvybingi ir sveiki.

Sudėtyje nėra SLS, silikonų, sintetinių alyvų, nėra bandyta su gyvūnais. Apie 89% ekologiškas produktas.

 Naudojimas: nedidelį kiekį šampūno paskirstyti ant drėgnų plaukų ir galvos odos, tolygiai įmasažuoti, kol suputos. Nuskalauti. Geriausias rezultatas pasiekiamas, naudojant kartu su kondicionieriumi Rosemary Hair Activating Conditioner. 

 
Kosmetika
Plaukų tipas Slenkantiems plaukams
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink