• Rožių - Kastilijos muilas Biocos academy
  • Rožių - Kastilijos muilas Biocos academy
  • Rožių - Kastilijos muilas Biocos academy
-25%

Prekės kodas: KI013

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Biocos academy

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €2.80

150 ml.

Natūralus skystas muilas iš ekologiškų aliejų

Manoma, kad Kastilijos muilas buvo pavadintas Kastilijos karalystės vardu, susikūrusios dabartiniame Ispanijos regione maždaug 800 m. Tačiau šio muilo istorija tokia sena, kad sunku rasti tikrąsias jo istorijos detales. Nuo senų laikų šis muilas labai vertinamas, o dėl aukštos kokybės laikomas muilų karaliumi.

Pristatymo terminas 2-5 d.d.

€8.40 €11.20
  • Skystas kastilijos muilas pagamintas tik iš ekologiškų kokosų, alyvuogių, jojobos, kanapių aliejų, kurie suteikia odai aksominio minkštumo, o natūralios kilmės vitaminas E bei citrinos rūgštis išsaugo muilo šviežumą ilgiau nei cheminiai konservantai.
  • Kastilietiškas  muilas - absoliučiai veganinis: jame nėra gyvulinių riebalų, nebuvo išbandomas su gyvūnais.
  • Nuplautas ir į aplinką patekęs muilas suskyla į biologinius komponentus, kurie neužteršia vandens ir yra draugiškas gamtai.
  • Šis muilas pasižymi stipresne koncentracija nei įprasti skystieji muilai, taigi nusiprausti pakanka vos kelių jo lašelių.

 

Išsimuilinę rankas arba prausdamiesi duše iškart pajusite, koks puikus tikrasis kastilietiškas muilas: jis švelniai putoja, greitai nusiplauna, o svarbiausia - minkština, drėkina ir puoselėja odą!

Šis muilas naudojamas ne tik rankų, kūno, plaukų prausimui, taip pat ir namų ruošoje: drabužiams, indams, grindims plauti, nuvalyti nešvarumams. Paviršių šveitimui sumaišykite kelis šaukštus valgomosios sodos su trupučiu kastilijos muilo. Plaunant grindis į vandenį įpilkite du šaukštus muilo.

Sudėtis: Vanduo, ekologiškas kokosų aliejus, kalio hidroksidas*, ekologiškas alyvuogių aliejus, ekologiškas kanapių aliejus, ekologiškas jojobos aliejus, natūralus rožių kvapas, citrinų rūgštis, vitaminas E.

* Kalio hidroksidas naudojamas muilo gamybos procese, tačiau bręstant muilui jis išgaruoja ir galutiniame produkte jo nėra.

 
Kosmetika
Odos tipas Sausai odai;Jautriai odai;Visų tipų odai
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink