• Putos plaukams Wella SP Elegant Shape  300 ml

Prekės kodas: 401560011502

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Wella System Professional

Priemonės pagalba lengvai ir greitai atkelsite plaukus nuo šaknų, suteiksite norimos apimties bei suformuosite gražias ir energingas garbanas.
€18.50

Putos Wella System Professional Elegant Shape Mousse tolygiai pasiskirsto ant plaukų, sustiprina jų struktūra. Nesulipdo plaukų, gerai susigeria. Stipriai fiksuoja, drėkina plaukus, suteikia jiems daugiau purumo, juos lengva iššukuoti.  Saugo plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio, karščio, su UV filtru. Sudėtyje yra vitamino E.

Dėmesio! Degus. Flakone aukštas slėgis. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Nenaudoti temperatūroje, aukštesnėje nei 50º C. Nepurkšti ant ugnies ar įkaitusių paviršių. Po naudojimo neardyti ir nemesti į ugnį. Saugoti nuo vaikų, kad nepatektų į akis ir kvėpavimo takus. Patekus į akis, gausiai nuplauti šaltu vandeniu. Naudojant produktą nerūkyti.

Naudojimosi instrukcija: Prieš naudojimą stipriai suplakti. Paskirstyti mandarino dydžio kiekį ant drėgnų arba rankšluosčiu nusausintų plaukų, po to formuokite norimą šukuoseną. Plaukai lengvai iššukuojami.

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink