Privatumo politika

Privatumo politika

1. Klientas, norėdamas užsisakyti prekes iš Parduotuvės, turi užsiregistruoti , įvedant visą informaciją kuri yra nurodoma registracijos formoje. Visi pažymėti privalomi laukai, yra būtini tinkamam užsakymo vykdymui. Parduotuvė patvirtina, jog registracijos faktas kartu nereiškia, jog Klientui bus siunčiami informaciniai pranešimai, išskyrus tuos, kurie būtini prekių užsakymui ir pristatymui. Klientui pageidaujant gauti Parduotuvės informacinius pranešimus, jam sudaroma galimybė pasirinkti, kad tokie pranešimai jam būtų siunčiami, bei yra galimybė jų atsisakyti paspaudus tam skirtą nuorodą, arba el.paštu info@family.lt informuoti, jog pageidauja, kad būtų sunaikinti asmens duomenys esantys kliento paskyroje, tai atliekmama  Asmens duomenų apsauga yra vykdoma pagal 2018m 05.25 d. įsigaliojantį  Amens duomenų apsaugos saugumo reglamentą. Asmens duomenys yra panaikinami pateikus prašymą per 30 d.

2. Klientui užsakant prekes, turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini asmeniniai Kliento duomenys: vardas; pavardė; adresas, kuriuo bus pristatomos prekės; telefono numeris; el.paštas. Parduotuvė patvirtina, jog tokie duomenys bus naudojami tik prekių užsakymo ir pristatymo tikslais. Parduotuvė įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus Parduotuvės partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Bet kokios kitos asmeninės Kliento informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su Klientu.Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.

3. Klientas, užsiregistruodamas Parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Kartu, Klientas patvirtina, jog jis yra pilnametis ir turi teisę užsakyti prekes Parduotuvėje. Tuo atveju, jeigu Klientas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, Parduotuvė atleidžiama nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.

4. Klientas, susipažindamas su Taisyklėmis ir Privatumo politika, patvirtina, jog jis yra informuotas, kad naršant Parduotuvėje, jo kompiuteryje bus patalpinti slapukų failai (failai, siunčiami iš interneto serverio):

  • currency – išsaugoja numatytos valiutos kodą, pagal tai pirkėjui atvaizduoja prekių / paslaugų kainas atitinkama valiuta
  • language – išsaugoja numatytos kalbos kodą, pagal kurį sekančio apsilankymo metu parduotuvę užkrauna numatyta kalba
  • PHPSESSID – išsaugoja informaciją apie pirkėjo prisijungimą, prekių palyginimo / krepšelio, norų sąrašo duomenis, kad sekančiu apsilankymu atitinkamai būtų užkrauti reikalingi duomenys

5. Asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Įdiegėme fizines ir technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais. Primename, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs. Po paskutinio jūsų naudojimosi mūsų paslaugomis ar turiniu, jūsų duomenis saugosime maksimaliai 2 metus. Pasibaigus šiam terminui, duomenys bus ištrinami taip, kad jų negalima būtų atgaminti.

6. Formuojant užsakymą ir mokant už prekes yra pateikiama keletas skirtingų galimybių, asmens duomenys pateikiami šiems paslaugų teikėjams siekiant įgyvendinti pirkimo-pardvimo sutartį :

     6.1 Per mokėjimo sistemą UAB OPAY solutions, atliekant bankinius pavedimus.

     6.2. Paprastas bankinis pavedimas į kontaktuose nurodytą pardavėjo banko sąskaitą.

     6.3. Už prekes atsiskaitant kurjeriui pristatymo metu - grynais arba banko kortele.

     6.4. Atsiimant prekę LPexpress paštomate.

7. Pristatant prekes el.parduotuvė naudojasi UAB Baltic Post teikiamomis LPExpress siuntų pristatymo paslaugomis. Siekant įvykdyti įsipareigojimus savo klietams Parduotuvė pateikia šiuos asmens duomenis šiai trečiąjai šaliai: vardas, pavardė,el.paštas,telefono nr. pristatymo adresas ar pristatymo būdas per terminalus. Visi šie duomenys yra pateikiami siekiant kokybiško ir greito užsakytų prekių pristatymo iš pardavėjo pirkėjuj.

8. Naujienlaiškiai siunčiami tik gavus asmens sutikimą, pažymėjus tam tikrą langelį, bei įvedus savo el. paštą, turint galimybę bet kada atsisakyti naujienkaiškio paslaugos. Naujienlaiškiai siunčiami rinkodaros tikslais ir laikantis visų įstatymų numatytų taisyklių. Naujienlaiškiai kuriami naudojantis mailerlite.com puslapiu.

 

Rašyk
Skambink