• Plaukų priemonė po techninių procedūrų Farcom Bioproten HairPlex 03 Bond Prolonger 100 ml

Prekės kodas: 520266304101

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Farcom professional

Farcom Bioproten HairPlex 03 Bond Prolonger tai inovatyvi plaukų priežiūros priemonė po techninių procedūrų, skirta plaukų atstatymui ir gydymui namuose. Ši priemonė skirta saugoti plauko vidinį ir išorinį vientisumą, stiprinti plauko vidinę baltyminę struktūrą, kuri dažniausiai yra pažeista nuo agresyvaus cheminių ingredientų poveikio techninių procedūrų metu. HairPlex 03 Bond Prolonger priemonės veikimas pagrįstas augalinės kilmės amino rūgščių ir baltymų kompleksu, kuris įsiskverbia į plauko stiebą ir suteikia vidinį atsparumą, sukurdamas plėvelės efektą, kad sustiprintų, glotnintų ir apsaugotų plauko kutikulę. Amino rūgštys giliai prasiskverbia į plauko vidų ir atkuria natūralaus keratino struktūrą.
€11.40

Farcom Bioproten HairPlex 03 Bond Prolonger tai inovatyvi plaukų priežiūros priemonė po techninių procedūrų, skirta plaukų atstatymui ir gydymui namuose. Ši priemonė skirta saugoti plauko vidinį ir išorinį vientisumą, stiprinti plauko vidinę baltyminę struktūrą, kuri dažniausiai yra pažeista nuo agresyvaus cheminių ingredientų poveikio techninių procedūrų metu. HairPlex 03 Bond Prolonger priemonės veikimas pagrįstas augalinės kilmės amino rūgščių ir baltymų kompleksu, kuris įsiskverbia į plauko stiebą ir suteikia vidinį atsparumą, sukurdamas plėvelės efektą, kad sustiprintų, glotnintų ir apsaugotų plauko kutikulę. Amino rūgštys giliai prasiskverbia į plauko vidų ir atkuria natūralaus keratino struktūrą. Apsaugo plaukus nuo priešlaikinio plaukų senėjimo, daro juos minkštus ir suteikia gražaus žvilgesio. Baltymų kompleksas savo struktūra labai panašus į plaukus sudarančius junginius, todėl jie lengvai ir greitai atkuria pažeistų plaukų paviršių. Juose gausu antioksidantų, kurie saugo odą ir plaukus nuo žalingo šiuolaikinio žmogaus aplinkos poveikio, neleidžia jai senėti pirma laiko, ramina sudirgusią odą ir pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, stiprina plaukus iš vidaus ir net 80% sumažina plaukų lūžinėjimą. Naudojant Hairplex 03 plaukai palaiko natūralią struktūrą, tampa kur kas tvirtesni, sumažinami išoriniai ir vidiniai plauko sluoksnio pažeidimai, todėl plaukai tampa sveikesni ir glotnesni.

Naudojimas: naudoti ant šampūnu išplautų ir rankšluosčiu nusausintų plaukų. Priemonę dėkite nuo šaknų iki pat galiukų, palaikykite 10 minutes. Kruopščiai išskalaukite. Ypač pažeistiems plaukams, priemonę naudoti 2 kartus per savaitę.

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink