RINKINIAI

Rinkinukas Nioxin System 4 Starter Kit - pastebimai išretėjusiems, ploniems ir chemiškai paveiktiems plaukams
€32.85
Farcom Mea Natura Olive rinkinukas kūnui Puiki ir praktiška dovana draugui ar šeimos nariui!
€16.70

A-801 Rinkinyje sausiems ir normaliems plaukams Angel (5vnt) yra šampūnas Angel Marine Depth SPA Dry, neutral hair shampoo (100ml), kondicionierius Angel Marine Depth SPA conditioner (100ml), maitinamasis kremas plaukams Angel Nourishing cream leave-in (nenuplaunamas) (50ml), plaukų gelis Angel Marine Depth SPA Hair wet hair (50ml) ir minkštinantis purškiklis Angel Hair Soften Spray (80ml).

€12.10
L'oreal Professionnel Serioxyl Fuller Hair Kit 2 – tai tankinantis plaukus rinkinys dažytiems plaukams.
€56.00
Mentelės ilgis - 27 cm; Plaukų dažymui - balayage stiliumi; Paprasta naudoti, tačiau rezultatas visuomet bus kokybiškas ir profesionalus.
€1.05
Rinkinukas Nioxin System 5 Starter Kit - normaliems ir retokiems, vidutinio storumo ir storiems (šiurkštiems), natūraliems ir chemiškai paveiktiems plaukams.
€32.85
Rinkinukas Nioxin System 3 Starter Kit - normaliems ir retokiems, ploniems ir chemiškai paveiktiems plaukams
€32.85
Rinkinukas Nioxin System 2 Starter Kit - pastebimai išretėjusiems, ploniems ir chemiškai nepaveiktiems plaukams
€32.85
Rinkinukas Nioxin System 3 Starter Kit - normaliems ir retokiems, ploniems ir chemiškai paveiktiems plaukams.
€64.50
Rinkinukas Nioxin System 5 Starter Kit - normaliems ir retokiems, vidutinio storumo ir storiems (šiurkštiems), natūraliems ir chemiškai paveiktiems plaukams.
€64.50
Rinkinukas Nioxin System 4 Starter Kit - pastebimai išretėjusiems, ploniems ir chemiškai paveiktiems plaukams.
€64.50
Palaikymo sistema techninių procedūrų metu Farcom Bioproten HAIRPLEX 3 X 525 ml. HAIRPLEX – tai esminė palaikymo sistema techninių procedūrų metu, kuri apsaugo plauko pluošto vientisumą – tiek vidinį, tiek išorinį. Šis priemonių kompleksas idealiai apsaugo ir sustiprina plauko vidinę baltyminę struktūrą, pažeistą agresyvaus cheminių ingredientų poveikio techninių procedūrų metu, ir žymiai padidina plauko atsparumą pažeidimams. Priemonės veikimas pagrįstas augalinės kilmės amino rūgščių ir baltymų kompleksu, kuris įsiskverbia į plauko stiebą ir suteikia vidinį atsparumą, sukurdama plėvelės efektą, kad sustiprintų, glotnintų ir apsaugotų plauko kutikulę.
€240.00
Rašyk
Skambink