Papildomos, vienkartinės priemonės

Papildomos, vienkartinės priemonės profesionalams,skirtos tiek plaukų dažymui,tiek cheminiam šukavimui ar kitoms profesionalioms procedūroms, vienkartinės pirštinės,dažymo šepetėliai,apsauginės priemonės ir dar daug įvairių įrankių skirtų kirpėjų darbui kasdien.

Pompa L‘Oreal Professionnel tai būtent 750ml talpoms pritaikyta pompa. Ši pompa gali būti naudojama tiek L‘Oreal Professionnel šampūnams, tiek kondicionieriams dozuoti. Pompa puikiai pasiekia dugną, kad priemonė būtų optimaliausiai panaudota. Tai puiki daugkartinio naudojimo priemonė paprastam ir lengvam dozavimui.
€2.80
Vienkartiniai rankšluosčiai - KURYBA 50x70cm.
€7.25
Laikiklis plaukų džiovintuvui Comair
€5.40
Prijuostė su dviem kišenėmis, lengvo ir tvirto audinio.
€23.00
Schwarzkopf IGORA Expert Kit Skin Protection Cream 100 ml tai apsauginis odos kremas, skirtas profesionaliam naudojimui, kaip apsauginė priemonė plaukų dažymui ar cheminio šukavimo metu. Aliejaus ir vandens pagrindo emulsija lengvai nuvaloma nuo odos, jos neriebalina, lengvai įsigeria. Neleidžia dažams ir cheminiams preparatams įsigerti į odą ir suteikia ilgalaikę odos apsaugą.
€7.75
Skirta Nioxin 1000ml šampūnui
€5.15
Profesionalus, antistatinis, cilindrinis šepetys plaukų formavimui fenu su nailoniniais, jonizuotais, ypatingo išdėstymo dantukais ir neslystančia, karščiui atsparia rankena.
€12.00
Losjonas apsaugantis plaukus ir galvos odą - priemonė apsaugo plaukus ir galvos odą dažymo ir ilgalaikio cheminio sušukavimo metu ir po to.
€15.45
Kepurė vienkartinė (lygi) skirta dažymui. Išmatavimai 0,03 x 350 x 540 mm
€3.40
Juodas rankšluostis Wella ..
€15.45
Dozatorius šampūnui Keune Color Line 1000 ml
€2.50
Rašyk
Skambink