Cheminis šukavimas

Skyrelis profesionalams ir tik profesionalams. Čia kiekvienas meistras ras tai ko gali prireikti išpildyti kiekvieno kliento poreikius.

Priemonė cheminiam šukavimui normaliems plaukams Londastyle Volume Starter N – losjonas skirtas normaliems,ploniems plaukams. Losjonas suteikia plaukams ilgalaikę apimtį, puoselėja bei išsaugoja natūralų plaukų blizgesį.
€25.80
Bazė ilgalaikiam bangavimui normaliems plaukams Wella Wave It Base Intense – tai intensyvi cheminio šukavimo priemonė skirta normaliems ir stipriems plaukams. Stipraus poveikio, tačiau švelni plaukams plaukų bangavimo emulsija ypatingai efektyviai formuoja ilgai išliekančias ir natūraliai atrodančias garbanas.
€11.20
Schwarzkopf Professional Natural Styling Neutraliser tai cheminio sušukavimo fiksažas. Ši priemonė užfiksuoja ir neutralizuoja cheminio sušukavimo rezultatus, užtikrina ilgai išliekančias garbanas ir bangas. Tai universali fiksavimo priemonė visų tipų plaukams, kuri garantuoja puikų rezultatą.
€9.50
Natūralių plaukų cheminio sušukavimo losjonas Schwarzkopf Professional Natural Styling Perm 1 Classic tai unikalios sudėties priemonė, kuri greitai skverbiasi į plaukus ir užtikrina apsaugą proceso metu, taip pat puikiai kondicionuoja.
€16.00
100% viskozės, labai minkšta, be siūlų, padidintas drėgmės sugeriamumas, puiki kokybė.
€10.00
Fiksažas ilgalaikiam tiesinimui Wella Straighten It Neutralizer - tai profesionalioms cheminio plaukų šukavimo procedūrom skirta priemonė naudojama su specialiu plaukų tiesinimui skirtu Wella Straighten It kremu. Fiksažas efektyviai lygina plaukus, sušvelniną cheminių medžiagų poveikį, plaukai tampa glotnūs ir sveikai spindi.
€18.50
Bazė ilgalaikiam bangavimui dažytiems plaukams Wella Wave It Base Mild – tai švelni cheminio šukavimo priemonė skirta dažytiems ir pažeistiems plaukams. Specialiai jautriems plaukams sukurta emulsija padeda sukurti lengvas, ypač natūraliai atrodančias ir ilgai išliekančias garbanas.
€11.20
Priemonė, pusiau permanentinėms garbanoms formuoti, be tioglikoliato ir amoniako MILD TEXTURE. Tik vienas žingsnis, nereikia neutralizavimo, labai greita, saugi ir maloni paslauga. Garbanos išlieka 8-10 savaičių priklausomai nuo naudotos sukimo technikos, plaukų tipo bei vėliau naudojamų produktų.
€17.10
Schwarzkopf Professional Natural Styling Perm 2 Classic – losjonas skirtas dažytų plaukų cheminiam sušukavimui. Dažytiems plaukams dažniau būdinga daugybė problemų, jie yra sausesni, sveikai neblizga, juos sunku sušukuoti, plaukų galiukai skilinėja, plaukai lūžinėja per visą ilgį.
€16.00

Londa Curl C Perm Lotion 1000 ml cheminio šukavimo losjonas dažytiems ir porėtiems plaukams. Šio losjono sudėtyje yra plaukams labai reikalingų maistinių medžiagų, kurios grąžina plaukams sveiką išvaizdą, padeda ilgam išsaugoti gaivią dažytų plaukų išvaizdą ir saugo plaukų struktūrą sudarantį keratiną. „Aqua Care“ kompleksas užtikrina apsaugą viso cheminio  proceso metu ir puikiai kondicionuoja plaukus. Šis kompleksas apgaubia plaukus nematoma plėvele ir sulaiko drėgmę viduje. Taip pat užtikrina, kad garbanos bus aprūpintos reikiamu drėgmės kiekiu, išliks elastingos. Dažytiems plaukams dažniau būdinga daugybė problemų, jie yra sausesni, mažiau blizga, juos sunkiau sušukuoti, plaukų galiukai lūžinėja, todėl šio losjono sudėtyje esanti speciali formulė apsaugo dažytų plaukų spalvą nuo išblukimo. Losjonas silpniems plaukams suteikia minkštumo ir elastingumo, o garbanos išlieka natūraliai žvilgančios ir purios.

€21.50
Palaikymo sistema techninių procedūrų metu Farcom Bioproten HAIRPLEX 3 X 525 ml. HAIRPLEX – tai esminė palaikymo sistema techninių procedūrų metu, kuri apsaugo plauko pluošto vientisumą – tiek vidinį, tiek išorinį. Šis priemonių kompleksas idealiai apsaugo ir sustiprina plauko vidinę baltyminę struktūrą, pažeistą agresyvaus cheminių ingredientų poveikio techninių procedūrų metu, ir žymiai padidina plauko atsparumą pažeidimams. Priemonės veikimas pagrįstas augalinės kilmės amino rūgščių ir baltymų kompleksu, kuris įsiskverbia į plauko stiebą ir suteikia vidinį atsparumą, sukurdama plėvelės efektą, kad sustiprintų, glotnintų ir apsaugotų plauko kutikulę.
€240.00
Rašyk
Skambink