Sausas šampūnas

Norite purių ir optiškai tankių plaukų čia ir dabar ?  Sausas plaukų šampūnas kaip tik tai ko ieškote. Toks šampūnas plaukams, suteikia purumo tuomet kada reikia. Jis labai greitai pakelia plaukus nuo šaknų ir plaukai vėl atrodo kaip ką tik išplauti ir suformuoti.

Idealiai išvalo plaukus ir odą. Šio šampūno naudojimas tai puikus ir greitas sprendimas, palaikant plaukus reikiamoje kondicijoje.
€4.70
Sausas šampūnas akimirksniu atgaivina šukuoseną, panaikina riebalų perteklių, suteikia plaukams purumo, žvilgesio ir apimties.
€18.30

Sausas šampūnas Londa Refreshit It Dry 180 ml yra sauso tipo plaukų šampūnas, kuris akimirksniu sukursia švarių, gaivių plaukų įvaizdį. Speciali formulė panaikina riebalų perteklių vos per keletą minučių ir prailgina švarių plaukų būseną iki sekančio plovimo. Šampūno sudėtyje esantys ''3D-Sculpt'' mikropolimerai aplink kiekvieną plauką sukuria plėvelę, kuri plaukui suteikia tvirtumo, jo paties nesunkinant. Taip pat kondicionuoja plaukus, suteikia jiems apibrėžtumo, reguliuoja drėgmės balansą, sudaro vandeniui atsparią plėvelę. Mikropolimerai neleidžia plaukams išsausėti formavimo metu, teikia jiems švelnumo ir žvilgesio. Priemonė sukurta miltelių pavidalu, tačiau nepalieka jokių matomų nuosėdų plaukuose. Patogi purškimo technologija leidžia lygiai paskirstyti šampūną prie pat šaknų, taip pakeldama plaukus, todėl jie atrodo prižiūrėti, matiniai ir gražūs.

€9.10
Sauso šampūno mineralai absorbuoja riebalų ir nešvarumų perteklių ir taip prailgina švarių plaukų jausmą ir išvaizdą.
€9.90
Sausasis šampūnas - ši maniokų krakmolo turint plaukų priežiūros priemonė sugeria galvos odos išskiriamus riebalus ir atgaivina plaukus.
€5.80
L‘oreal Professionnel Tecni Art siūlo naujieną visoms taupančioms laiką ir skubančioms moterims - tai Morning After Dust sausas šampūnas. Naujos formulės dėka, šis nematomas sausas šampūnas itin gerai sugeria riebalų perteklių plaukuose, todėl galėsite ilgiau džiaugtis gaivumo ir lengvumo pojūčiu plaukuose.
€16.00
Rašyk
Skambink