BLIZGESIO SUTEIKIANČIOS PRIEMONĖS

Suteikit savo plaukams nepakartojamą spindesį. Blizgesio suteikiančios formavimo priemonės puikus pasirinkimas šukuosenos formavimui ir užbaigimui. Priemonės neapsunkina plauko, plaukai atrodo gyvybingi ir purūs.  Būkite spindinti ir nepakartojama su profesionaliomis priemonėmis !  Puiki išvaizda su profesionaliomis plaukų formavimo priemonėmis..

AS-306 Diamond Gloss Shine Spray - blizgesys plaukams. Blizgesio sprogimas ir neįtikėtinas švytėjimas! Idealiai išlygina plauko struktūrą ir neleidžia jiems susivelti. Suteikia plaukams šilkinį spindesį, minkštumą, švelnumą ir nepriekaištingą, sveiką išvaizdą. Rūpinasi sausais ir išsišakojusiais plaukų galiukais.
€9.30
Prabangus nenuplaunamas serumas visų tipų šviesiems plaukams. Užtikrina švelnumą, prabangaus spindesio efektą bei suvaldo plaukus ir suteikia jiems apibrėžtumo. Plaukai tampa minkšti ir šilkiniai.
€12.50
Apsauginė plaukų priežiūros priemonė suteikianti žvilgesį SEBASTIAN Trilliant sukurta krištoliniam plaukų spindesiui suteikti. Žvilgesio suteikiantis kompleksas švelniai kondicionuoja plaukus ir sukuria jiems apsaugą nuo karščio. Blizgesiu aprūpinanti apsauginė priemonė plaukams suteikia lengvą fiksaciją ir tolygų plaukų užbaigtumą, neapsunkindama jų.
€26.30
Losjonas plaukų modeliavimui Keune Sculpting Lotion - tinka visų tipų plaukams. Losjonas praturtintas katioaktyviomis medžiagomis bei proteinais, kurie suteikia plaukams natūralaus spindesio.
€13.50
Purškiamas plaukų blizgesys. Purškiklis ne tik plaukams suteikia blizgesio, bet ir neleidžia šakotis, lūžinėti galiukams, glotnina plaukus jų neapsunkindamas ir neriebaluodamas. Taip pat priemonė atlieka ir apsaugos nuo karščio funkciją. Tinka visų tipų plaukams.
€14.20
Naująją DiffusX technologija remiantis pagamintas, lakus formavimo aliejus atkuria plaukus iš vidaus, išlygina kutikulę, suteikia apimties ir galiausiai išgaruoja.
€36.05
Tai profesionali plaukų priežiūros ir formavimo priemonė, kuri tobulai užbaigs bet kokią šukuoseną. Naturalų plaukų grožį išryškinantis serumas padengia plaukus švelnia žėrinčia dulksna ir suteikia jiems nepakartojamą spindesį.
€9.05
D-404 Dancoly Spa Lavender Shine Serum - serumas su levandomis suteikiantis blizgesį. Sudėtyje esantys vitaminas E ir vynuogių sėklų aliejus efektyviai atstato ir giliai kondicionuoja sausus, pažeistus ar chemiškai paveiktus plaukus. Suteikia ypatingo blizgesio. Apsaugo nuo karščio ir kenksmingo UVA-UVB spindulių poveikio.
€12.70
Lengvos konsistencijos purškiamas blizgiklis - suteikia ilgai išliekantį blizgesį. Be aliejaus plaukai išlieka švarūs, neapsunkina, nesuklijuoja plaukų, minkština juos.
€13.50
Pienelio labai turtinga sudėtis: keratinas, kokoso aliejus ir vitaminų kompleksas. Todėl pienelis puikiai pasirūpins jūsų plaukais, suteiks nuostabų blizgesį, minkštumą, švelnumą.
€5.20
Padarykite plaukus glotnius, suteikite jiems gundančio spindesio ir neleiskite šiauštis. Blizgis padeda apsaugoti plaukus nuo drėgmės poveikio.
€12.90
Suteikite šukuosenai kerinčio žvilgesio pasitelkę šį blizgį, kuris padeda apsaugoti plaukus nuo nepageidaujamo drėgmės ir UV spindulių poveikio.
€17.20
Rašyk
Skambink