1. Perkant parduotuvėje 4family.lt, kiekvienam pirkėjui ir jo nupirktai tinkamos kokybės prekei suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija nuo prekės gavimo dienos.

2. Norėdami grąžinti tinkamos kokybės prekę:

    2.1.Reikia būtinai susisiekti el. paštu info@4family.lt. Iš anksto neperspėjus ir nesuderinus grąžinimo, prekės atgal nepriimamos.
    2.2.Paaiškinti priežastį ir prisegti pirkimo įrodymą.
    2.3.Prekė turi būti nenaudota, su ženklinimo etiketėmis bei originalioje pakuotėje, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos.

3. Kiekvienai prekei suteikiama tiekėjo garantija gamybiniam brokui ir kitiems defektams nesusijusiems su normaliu prekės naudojimu ir aplinkos poveikių. Kiekvienos prekės garantijos laiką galite rasti prekių aprašyme.

4. Norint grąžinti netinkamos kokybės prekę, atlikite .2 punktuose išvardintus žingsnius.

5. Parduotuvė įsipareigoja ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo vartotojo prašymo gavimo dienos pateikti vartotojui motyvuotą rašytinį atsakymą.

6. Siuntimo išlaidos nėra kompensuojamos.

7.Jei užsakyta prekė turi gamyklinį arba gabenimo broką, internetinė parduotuvė įsipareigoja ją pakeisti. Jei atsitiks taip, kad prekė brokuota, atsiųskite ją mums ir mes pakeisime nauja.
Prekės grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Pagal LR seimo įsakymą Nr. 217 (Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo)
18str, pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus netenkinamas įsigijus tokias prekes: pėdkelnes, kojines, puskojines ir kitus panašius dirbinius, liemenėles, juosmenis, korsetus ir panašius dirbinius, megztus vyriškus, berniukų, moteriškus arba mergaičių apatinius drabužius.
Visą įsakymo dokumentą galit peržiūrėti šią nuorodą:

Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklės

8. Parduotuvė parduoda prekes, atitinkančias užsakyme numatytas sąlygas. Tais atvejais, kai Klientui perduotos prekės neatitinka tam tikrų užsakymo reikalavimų, Klientas sutinka pirmiausia nedelsiant pranešti apie tai raštu Parduotuvės nurodytu el. paštu arba telefonu, o šis įsipareigoja imtis visų veiksmų esamiems trūkumams pašalinti, jeigu tokie trūkumai atsirado dėl Parduotuvės ar jos vardu veikiančių trečiųjų asmenų kaltės. Parduotuvė per protingą, su Klientu suderintą terminą trūkumus pažalina, trūkumų nepašalinus, Klientas turi teisę savo teises ginti LR Civiliniame Kodekse numatyta tvarka.

9.Jeigu Klientas pasirinko prekių apmokėjimo būdą - apmokėjimas grynais ( Kolkas šios galimybes nėra) .kaina 1.60 už paslaugą) arba banko kortele ( kaina 1.60 už paslaugą), pristatant kurjeriui, užsakymas pradedamas vykdyti nedelsiant arba kitą darbo dieną, priklausomai nuo užsakymo pateikimo laiko. Kurjeriui pristačius užsakymą, Klientas privalo atsiskaityti su kurjeriu pagal pasirinktą būdą, atsiskeitęs su kurjeriu pristatančiu prekes, Klientas pasirašo ir priima siuntą. Jeigu Klientui prekės nebereikia arba Ji yra brokuota, tuomet privalo susisiekti su Parduotuvės administracija nurodytais kontaktais ir tik tuomet,suderinus grąžinimo faktą su administracija, yra aptariamos prekės grąžinimo detalės.

Siekiant apsaugoti klientus ir personalą prekes atgal priimamos tik bekontakčiu būdu, tai yra per Omniva paštomatą. Mums patogiausias paštomatas yra Ringaudu Maximos Omniva paštomatas.