• Oksidacinė emulsija Expertia Oxycream 30 (9%) 1500 ml

Prekės kodas: 520266307079

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Farcom professional

Oksidacinė emulsija Expertia 30 (9%) su natūraliais vynuogių ir kakavos ekstraktais skirta skiesti kreminius plaukų dažus EXPERTIA, šviesinimo miltelius Decolor Vitaminact ir kt. produktus.
€7.00

Oksidacinė emulsija Expertia Oxycream 30 (9%) - kreminės konsistencijos oksidacinė emulsija skirta maišyti su Expertia Hair Color Cream plaukų dažais, profesionaliam plaukų dažymui.

Emulsijos sudėtis papildyta natūraliais kakavos ir vynuogių ekstraktais. Kakavoje gausu polyfenolio oksidanto, bei kofeino, kurie tonizuoja galvos odą ir plaukus, skatina galvos odos kraujotaką, plaukų augimą, stiprina plaukų šaknis. Vynuogių ekstrakte gausu mineralų ir vaisių rūgščių ,kurie veikia antibakteriškai ,veikia kaip humektantai (pritraukia drėgmę į odą ) taip oda apsaugoma nuo išsausėjimo ir pleiskanojimosi. Sudėtyje esantis glicerinas  palaiko plaukuose reikiamą drėgmės kiekį, neleidžia peroksidui išsausinti plaukų, jie nepraranda sveiko blizgesio ir natūralios išvaizdos. Glicerinas užkerta kelią odos senėjimui, spuogų, žaizdų bei sudirgimų atsiradimui, mažina egzemos, psoriazės tikimybę, atlieka apsauginę funkciją nuo negatyvių aplinkos veiksnių. Glicerinas palengvina medžiagų prasiskverbimą į gilesnius plauko sluoksnius, tad plaukai yra drėkinami iš vidaus. Emulsija yra švelnaus ir malonaus kvapo.

Naudojimosi instrukcija: Naudojant oksidacinę emulsiją  Expertia Oxycream būtina dėvėti apsaugines pirštines. Sudėtyje yra vandenilio peroksido, tad venkite patekimo į akis. Naudodami priemonę, griežtai vadovaukitės dažymo instrukcija.

Nenaudoti antakių ir blakstienų dažymui.

 

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink