• Oksidacinė emulsija Expertia Oxycream 1,9 proc.

Prekės kodas: 520266307081

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Farcom professional

Oksidacinė emulsija Expertia Oxycream 1,9 proc. tai priemonė skirta maišyti su plaukų dažais, profesionaliam plaukų dažymui. Ši kreminės konsistencijos emulsija idealiai tinka pasteliniams atspalviams kurti ir plaukų tonavimui. Expertia Oxycream emulsijos dėka pigmentai įsigeria į pačią plauko šerdį, todėl gaunama maksimaliai intensyvi ir kartu natūrali spalva, o pats plaukas sustiprinamas ir saugomas nuo pažeidimų. Sudėtyje yra natūralių kakavos bei vynuogių ekstraktų, kurių dėka plaukai yra maksimaliai drėkinami ir sustiprinama jų apsauga.
€7.00

Oksidacinė emulsija Expertia Oxycream 1,9 proc. tai priemonė skirta maišyti su plaukų dažais, profesionaliam plaukų dažymui. Ši kreminės konsistencijos emulsija idealiai tinka pasteliniams atspalviams kurti ir plaukų tonavimui. Expertia Oxycream emulsijos dėka pigmentai įsigeria į pačią plauko šerdį, todėl gaunama maksimaliai intensyvi ir kartu natūrali spalva, o pats plaukas sustiprinamas ir saugomas nuo pažeidimų. Sudėtyje yra natūralių kakavos bei vynuogių ekstraktų, kurių dėka plaukai yra maksimaliai drėkinami ir sustiprinama jų apsauga. Vynuogių sėklų ekstraktas maitina ir drėkina plaukus, struktūriškai juos atstato ir apsaugo kolageną, kad plaukų senėjimo procesas būtų sulėtintas. Šis ekstraktas neriebalina plaukų, greitai įsigeria ir nesumažina jų apimties. Vynuogių sėklų ekstrakte yra daug vitamino E, linolo rūgščių, arganino, proteinų ir būtiniausių amino rūgščių. Visas šis ekstrakto derinys plaukams suteikia gyvybingumo, elastingumo, natūralaus blizgesio bei apsaugo plaukus nuo išorinių neigiamų veiksnių. Kadangi vynuogių sėklų ekstraktas turi antioksidacinių savybių, jis padeda ilgiau išlaikyti nepageltusią šviesintų plaukų spalvą. Kakavos ekstraktas stimuliuoja plaukų augimą, stabdo slinkimą, be to, labai maloniai kvepia, mažina nuovargį ir dirglumą. Taip pat suteikia intensyvią dažytų plaukų priežiūrą. Vertingieji ingredientai esantys šiame ekstrakte atkuria plaukų gyvybingumą, spindesį ir švelnumą, giliai atkuria sausus ir pažeistus plaukus, plaukams suteikia švelnumo ir švytėjimo. Lengvai tepamos konsistencijos aktyvatorius užtikrina idealų ir 100% lygų plaukų spalvos padengimą. Naudojant šią emulsiją, plaukai taps blizgūs, šilkiniai, purūs, tvirtesni ir įgauna sodresnį atspalvį. Rekomenduojama maišymo santykis dažai su oksidantu 1: 2.

Naudojimas: naudojant oksidacinę emulsiją  Expertia Oxycream būtina dėvėti apsaugines pirštines. Sudėtyje yra vandenilio peroksido, tad venkite patekimo į akis. Naudodami priemonę, griežtai vadovaukitės dažymo instrukcija.


 

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink