• Oksidacinė emulsija- aktyvatorius FARCOM Professional  Olencia Color Activator 10 Vol 3% 1000 ml

Prekės kodas: 520266307101

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Farcom professional

Oksidacinė emulsija- aktyvatorius specialiai sukurtas naudoti su Olencia AMMONIA FREE kreminiais plaukų dažais.  Tai ypač lengvai tepamos ir malonios konsistencijos aktyvatorius, kurio dėka užtikrinamas idealus spalvos padengimas ir 100% nudažomi žili plaukai. 3% oksidantas yra švelniausias aktyvatorius, naudojamas žilų plaukų dažymui, dažymui tonas į toną ir tamsinant plaukus.

€5.80

Oksidacinė emulsija- aktyvatorius specialiai sukurtas naudoti su Olencia AMMONIA FREE kreminiais plaukų dažais.  Tai ypač lengvai tepamos ir malonios konsistencijos aktyvatorius, kurio dėka užtikrinamas idealus spalvos padengimas ir 100% nudažomi žili plaukai. 3% oksidantas yra švelniausias aktyvatorius, naudojamas žilų plaukų dažymui, dažymui tonas į toną ir tamsinant plaukus. FARCOM Professional Olencia Color aktyvatorius praturtintas vertingomis sudėtinėmis dalimis, spalvos pigmentai užrakinami plauko viduje, o pats plaukas saugomas nuo pažeidimų. Todėl kiekvieną kartą dažant yra sustiprinamos pažeistos plauko vietos. Šių oksidantų sudėtyje nėra parabenų, mineralinių aliejų, alkoholio ir silikono. Naudojant šią priemonę jausite komfortą, nes ji neturi kvapo, todėl tinka net alergiškiems žmonėms. Profesionaliam plaukų dažymui skirta priemonė yra itin švelni galvos odai ir plaukams, tinka net jautrią odą turintiems žmonėms. Dėka šios unikalios sudėties, oksidacinę emulsiją sumaišius su Olencia AMMONIA FREE dažais, spalva tampa ypač sodri, plaukai įgauna natūralaus žvilgesio.

Naudojimas: FARCOM Professional Olencia Color aktyvatorių rekomenduojama naudoti tik su Olencia AMMONIA FREE plaukų dažais. Maišymo santykis ir išlaikymo laikas nurodytas ant produkto pakuotės. Siekiant geriausio dažymo rezultato, būtina laikytis naudojimo instrukcijų. Būtina dėvėti apsaugines pirštines. Vengti patekimo į akis.

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink