Antakių,blakstienų dažymui

Kiekviena gali turėti tamsias ir gražias blakstienas ar ilgai spalvą išlaikančius ir išraiškingus antakius. Antakiai labai didelę įtaką daro veido išraiškai ir bendram makiažui, tad paryškinkite savo veido bruožus su dažias kuriais,turint įgudžių, galima puikiai pasidažyti net ir namie.Rasite visas pagalbines priemones šioms procedūroms.

Aukštos kokybės ilgai išliekantys antakių ir blakstienų dažai sukurti specialiai profesionalams. Rinkinyje rasite viską, ko reikia antakių ir blakstienų dažymui. Šį dažų rinkinį sudaro 10ml losjono, 15 ml dažų, indelis, kuriame bus maišomi dažai, mentelė, kuria užtepami dažai ant blakstienų ir antakių bei diskeliai, kurie apsaugo paakių odą, kad ant jos nepatektų dažai.
€12.50
Skystas peroksidas blakstienų ir antakių dažams.
€2.61
Tamsiai rudi antakių ir blakstienų dažai, lengva ir saugu naudoti - trumpas dažų laikymas, geriausia spalva, išsilaikanti net iki 6 savaičių.
€3.50
Greitai ir švelniai pašalina dažų dėmes, atsiradusias dažant su RefectoCil. Iškart po dažymo sudrėkinkite vatos diskelį ir švelniai valykite paveiktas vietas.
€14.20
Oksidanto kremas 3%. Sudėtyje yra vandenilio peroksido.
€5.80
Apsauginis odos kremas RefectoCil Skin Protection - su odos minkštikliu, ramunėlių ekstraktu ir vitaminu E.
€8.11
COLOR dažai antakiams ir blakstienoms - ilgalaikiam grožiui.
€3.40
COLOR dažai antakiams ir blakstienoms - ilgalaikiam grožiui.
€3.40
COLOR dažai antakiams ir blakstienoms - ilgalaikiam grožiui.
€3.40
Oksidacinė emulsija antakiams ir blakstienoms dažyti Refecto Cil 3% - paprastas ir saugus naudojimas, trumpas veikimo laikas, geriausias spalvinis rezultatas, išliekantis iki 6 savaičių.
€6.90
Blakstienų ir antakių dažai RefectoCil Nr.1.1 grafito - paprastas ir saugus naudojimas, trumpas veikimo laikas, geriausias spalvinis rezultatas, išliekantis iki 6 savaičių.
€4.60
Rašyk
Skambink