Kūno sviestas,aliejai,losjonai

Mūsų kūno odą būtina nuolat prižiūrėti ir puoselėti norint turėti ją sveiką ir išpuoselėtą. Skirtingose kūno vietose odai reikalinga skirtinga priežiūra ir priemonės. Taippat priemonių pasirinkimas priklauso nuo keletos rodiklių, jei oda sausa, ją reikia ir maitinti ir drėkinti, jei riebi tuomet nuolat drėkinti. Savo kokybe visada pirmauja natūrali ir ekologiška kosmetika. Tam kad oda nuolat būtų maitinama ir puoselėjama nepamainoma kasdieniniam naudojimui yra kūno sviestai,aliejai ar losjonai. Jų visų konsistencija ir poveikis odai skiriasi. Losjonai dažniausiai būna lengvos konsistencijos greitai susigeriantys ir suteikiantys komfortą iškarto. Tuo tarpu aliejai yra naudojami labai išsausėjusiai odai norint ją atsatyti iš vidaus,tepant ant drėgnos odos jis maksimaliai atiduoda savo savybes. Kūno sviestas dažniausiai kreminės konsistencijos ir taippat intensyviai maitina bei drėkina odą,po truputį atstatydamas ir išorinius ir vidinius odos sluoksnius.

50/100 ml .su pompa-dozatoriumi.

Pristatymo terminas 2-5 d.d.

€11.50

Cocos nucifera

Pirmojo šalto spaudimo iš šviežių kokosų. Nerafinuotas. Ekologiškas - Soil association sertifikuotas

Kilmės šalis: Šri Lanka


Pristatymo terminas 2-5 d.d.

€5.50 €7.33

Vitellaria paradoxa

Nerafinuotas, šalto spaudimo, ekologiškas Soil association sertifikuotas

Kilmės šalis: Gana

Šis aukščiausios kokybės sviestmedžio (taukmedžio) aliejus iš Ganos gaunamas rankomis atrenkant, rūšiuojant ir kruopščiai apdorojant sviestmedžio riešutus. Mūsų sviestmedžių aliejus yra malonios kreminės konsistencijos, todėl itin mėgiamas klientų ir naudojamas grynas vietoj kremo.


Pristatymo terminas 2-5 d.d.

€6.50 €7.99

Sesamum indictum

Ekologiškas, Soil association sertifikuotas

Kilmės šalis: Prancūzija

Sezamas - vienas iš seniausių augalų, specialiai auginamų dėl jų sėklų, minimas Indijos Vedose, kaip gydomasis aliejus.


Pristatymo terminas 2-5 d.d.

€3.50 €4.67

Calendula officinalis

Nerafinuotas, šalto spaudimo
 

Kilmės šalis: Prancūzija

Medetkų fitolis – tai saulėgrąžų aliejuje maceruoti medetkų žiedai.

Pristatymo terminas 2-5 d.d

€4.90 €6.53

AOC (originalios kilmės sertifikatas).

Kilmės šalis: Taitis.

MONOI - polinezijos moterų grožio paslaptis. „Monoi“ senovės maorių kalba reiškė „kvepiantis aliejus“. Iš tiesų, šis aliejus yra švelnaus gėliško gardenijų kvapo.

Pristatymo terminas 2-5 d.d.

€8.40 €11.20

AOC (originalios kilmės sertifikatas).

Šis autentiškas Taičio MONOI yra prabangaus vanilės aromato. Monoi - tai natūralus vanilės maceratas natūraliame kokoso aliejuje.

Kilmės šalis: Taitis.

MONOI - polinezijos moterų grožio paslaptis. „Monoi“ senovės maorių kalba reiškė „kvepiantis aliejus“. Iš tiesų, šis aliejus yra prabangaus vanilės aromato.

Pristatymo terminas 2-5 d.d.

€8.40 €11.20

Ricinus communis

Šalto spaudimo, nerafinuotas

Kilmės šalis: Prancūzija

Šalto spaudimo, nerafinuotas ricinų aliejus spaudžiamas iš ricinmedžio sėklų. Grynas ricinų aliejus yra tirštas.

Šis aliejus plačiai naudojamas nuo seno dėl antibakterinių ir priešuždegiminių savybių. Ricinų aliejus puikiai valo ir gausiai drėkina odą bei plaukus. Jame gausu riebiųjų rūgščių - ricinolio, omega-9, omega-6 rūgščių, - dėl kurių aliejus veiksmingas.

Pristatymo terminas 2-5 d.d.

€2.90 €3.87

Argano aliejus - dar vadinamas skystuoju Maroko auksu. Nerafinuotas, spaudžiamas šaltuoju būdu iš argano medžio vaisių kauliukų branduolių, kurie auga tik vienoje pasaulio vietoje - Maroke. Marokiečiai jau seniai įvertino unikalias šio aliejaus savybes – juo puoselėja savo odą, plaukus bei nagus, taip pat plačiai naudoja maisto gamyboje. Argano aliejuje gausu polinesočiųjų riebiųjų rūgščių (apie 80%), antioksidantų bei vitamino E, todėl yra nepakeičiamas stabdant odos senėjimą.

Pristatymo terminas 2-5 d.d.

€7.20 €9.60

Apsauginis kūno kremas nuo saulės su natūraliu UV filtru  drėkina ir ramina odą bei apsaugo odą nuo UVA ir UVB spindulių poveikio. Kremas yra lengvos, neriebios konsistencijos, tinka visiems odos tipams, net ir jautriai kūdikių odelei. Neorganinio kūno kremo nuo saulės poveikis išlieka iki 250 min, tačiau maksimaliam poveikiui rekomenduojama teptis kas 1,5-2 valandas. Kūno kremas nėra atsparus vandeniui.

Pristatymo terminas 2-5 d.d.

 

 

€14.00 €22.67

Talpa 100 ml

Natūralių, augalinių bazinių ir eterinių aliejų mišinys, padedantis mažinti celiulitą, lyginti bei maitinti odą. 

Pristatymo terminas 2-5 d.d.

€10.50 €11.60

Natūralus nerafinuotų aliejų mišinys giliai drėkina, stangrina odą ir gerina jos elastingumą bei stabdo priešlaikinį senėjimą. Mišinys sukurtas iš labiausiai vertinamų aliejų, kurie pamaitina odą įvairiais vitaminais ir riebiosiomis rūgštimis.

Pristatymo terminas 2-5 d.d.

€6.70 €8.93
Rašyk
Skambink