PURŠKIAMI KVAPAI NAMAMS

Pripildykite savo namus puikiausiais aromatais, papurkškite šiek tiek norimo kvapo ant užuolaidų, baldų ar tekstilinių interjero detalių ir pajauskite besiskleidžančių aromatų galią.

 Besiskleidžiančios natos: levanda,bergamotė,cinamonas,jazminas,pakalnutės,saldymedis, vanilė.

Matinio stiklo buteliukas, su eteriniais aliejais. Papuošia namus ir greitai pripildo malonaus kvapo. Taip pat gali būti naudojamas atnaujinti kvepiančių akmenėlių ar maišelių kvapus, kvepinti užuolaidas, patalyne ir t.t.

Kilmės šalis: Italija

Pristatymas 2-5 d.d.
€21.00

Besiskleidžiantis citrusinių vaisių, braškių,migdolų,pakalnučių, rožių,vanilės ir figų kvapas.

Matinio stiklo buteliukas, su eteriniais aliejais. Papuošia namus ir greitai pripildo malonaus kvapo. Taip pat gali būti naudojamas atnaujinti kvepiančių akmenėlių ar maišelių kvapus, kvepinti užuolaidas, patalynę ir t.t.

Kilmės šalis: Italija

Pristatymas 2-5 d.d.
€21.00

Rytietiškas kvapas, susidedantis iš medienos, muskuso, smilkalų, sandalmedžio, citrinų, brantmedžio, pačulių, pušies, muskato, gvazdikėlių, citrinų, beržo ir bergamočių kvapų natų.  Prabangaus dizaino tamsinto stiklo buteliukas su medvilnine etikete. Papuošia namus ir greitai pripildo malonaus kvapo. Taip pat gali būti naudojamas atnaujinti kvepiančių akmenėlių ar maišelių kvapus, kvepinti užuolaidas, patalyne ir t.t.

Kilmės šalis: Italija

Pristatymas 2-5 d.d.

€33.00

Prabangus, rafinuotas tabako kvapas. Tamsinto stiklo buteliukas, su eteriniais aliejais. Papuošia namus ir greitai pripildo malonaus kvapo. Taip pat gali būti naudojamas atnaujinti kvepiančių akmenėlių ar maišelių kvapus, kvepinti užuolaidas, patalynę ir t.t.

Kilmės šalis: Italija

Pristatymas 2-5 d.d.

€33.00

Gaivus medvilnės aromatas. Prabangaus dizaino tamsinto stiklo buteliukas su medvilnine etikete. Papuošia namus ir greitai pripildo malonaus kvapo. Taip pat gali būti naudojamas atnaujinti kvepiančių akmenėlių ar maišelių kvapus, kvepinti užuolaidas, patalyne ir t.t.

Pradinės natos Ylang-ylang ir bergamotė, toliau skliedžiasi jazminas ,baltosios rožė,irisas, paskutinės natos - baltasis muskusas,vanilė ir saldymedis.

Kilmės šalis: Italija

Pristatymas 2-5 d.d.

€33.00

Pradinės natos citrusiniai vaisiai,bergamotė,jazminas,lelijos,žalioji arbata.

Gaivus žaliosios arbatos kvapas. Matinio stiklo buteliukas, su eteriniais aliejais. Papuošia namus ir greitai pripildo malonaus kvapo. Taip pat gali būti naudojamas atnaujinti kvepiančių akmenėlių ar maišelių kvapus, kvepinti užuolaidas, patalynę ir t.t.

Kilmės šalis: Italija

Pristatymas 2-5 d.d.
€21.00

„Cereria Molla1899” savo pirmuosius namų kvapus sukūrė 1899 m. Visi gaminiai yra rankų darbo, gaminami itin kruopščiai ir atsižvelgiant į smulkiausias detales. Tai labai aukštos kokybės ir subtilaus kvapo ispaniškas gaminys. Kvapų purškimas suteikia greitą aromato pasklidimą. Rekomenduojama naudoti mažose patalpose ir namų aplinkoje.

Fleur de Tiare - tai gėlių aromatas su egzotinių vaisių natomis nukels Jus į svaiginančią Polinezijos salą. Visišką pilnatvę suteiks sumedėjusios vanilės, kvapiosios kanangos ir tuberozos kvapai. Pagrindinės kvapų natos: Ylang Ylang, tuberozė, agaras (mediena), vanilė, tropiniai vaisiai.

Kvapų šeima : Vaisių .

Kilmės šalis : Ispanija.

Pristatymas 2-5 d.d.

€23.00
Rašyk
Skambink