KVEPIANTIEMS NAMAMS

Žinomų gamintojų kvapai namams suteiks įpatingo žavesio ir jaukumo Jūsų puoselėjamoms namų erdvėms. Sukurkite šiltą ir jaukią atmosferą visuose namuose, kvepiančios žvakės, stilingi indeliais su kvapais tai ne tik puikūs oro gaivikliai, bet ir stilingi dekoro elementai. Jaukus stilingas interjeras tai dekoro elementų ir sukurtos atmsferos junginys. Jūsų mėgstamas kavapas namams gali Jus lydėti visur, tai gali būti kvapo namams indelis su pagaliukais skleidžiantis aromatą ar žvakė priduodanti ir šilumos ir jaukumo Jūsų interjerui. Jei norite tik aromato, puikiai tinka purškiami namų kvapai tekstilei. Kurkite savo kvepiančius namus į kuriuos gera grįžti. Suteikite žavesio savo kvepiantiems namams vėl ir vėl.

Prabangus, rafinuotas tabako kvapas.

Speciali guminė medžiaga, išlaikanti ir skleidžianti kvapą automobilyje, pagražinta iškiliu "Locherber" logotipu. Prabangus bergamotės, medaus, kokoso, tabako, gvazdikėlių, žibučių, vanilės, kedro, gintaro, pačiolio kvapų derinys. 

Dydis: 7x11 cm

Kilmės šalis: Italija

Pristatymas 2-5 d.d.

€10.00

Speciali guminė medžiaga išlaikanti ir skleidžianti kvapą automobilyje, pagražinta iškiliu "Locherber" logotipu. Prabangus imbiero, apelsino, bergamontė ir cinamono kvapų derinys. 

Dydis: 7x11 cm

Kilmės šalis: Italija

Pristatymas 2-5 d.d.

€10.00

„Cereria Molla1899” savo pirmuosius namų kvapus sukūrė 1899 m. Visi gaminiai yra rankų darbo, gaminami itin kruopščiai ir atsižvelgiant į smulkiausias detales. Tai labai aukštos kokybės ir subtilaus kvapo ispaniškas gaminys.

Tuberose & Jasmine - tai prabangus šviežių tuberozos, jazminų ir narcizų žiedų aromatas, leidžiantis pajusti svaiginančią Ispanijos pakrantės gaivą. Pagrindinės kvapų natos: apelsinų žiedai, tuberozė, jazminas, narcizai.

 

Kvapų šeima :gėlių .

Kilmės šalis : Ispanija

Pristatymas 2-5 d.d.

€22.00
Rašyk
Skambink