JAUKIEMS NAMAMS

JAUKIEMS NAMAMS

Jaukūs ir išpuoselėti namai - namai į kuriuos norisi grįžti. Namai - tai žmogaus tvirtovė, poilsio vieta, tai vieta, kur jauitesi gerai. Susikurtkite savo aplinką tokią jog būtų pilnas tiek fizinis tiek moralinis komfortas. Jaukumas tai ne tik daiktai, bet ir `jų tarpusavio harmonija. Kvepiančios žvakės suteikia jaukumo ir ramybės jausmą, malonus aromatas , kuris gali sklisti nuo stilingo interjero akcento - indelio su pagaliukais ar purškiamo kvapo taip pat priduoda savo žavesio ir jaukumo. Malonus ir mėgstamas kvapas gali Jus lydėti visuose namuose. Jaukus miegamasis tai taip pat netskiriama namų puoselėjimo dalis, rinkitės kokybišką patalynę ir patalynės užvalkalus, labai svarbus ir kokybiškas čiužinys ar antčiužinis. Didelis pasirinkimas sukurti jaukiems namams.

„Cereria Molla1899” savo pirmuosius namų kvapus sukūrė 1899 m. Visi gaminiai yra rankų darbo, gaminami itin kruopščiai ir atsižvelgiant į smulkiausias detales. Tai labai aukštos kokybės ir subtilaus kvapo ispaniškas gaminys.

Tuberose & Jasmine - tai prabangus šviežių tuberozos, jazminų ir narcizų žiedų aromatas, leidžiantis pajusti svaiginančią Ispanijos pakrantės gaivą. Pagrindinės kvapų natos: apelsinų žiedai, tuberozė, jazminas, narcizai.

 

Kvapų šeima :gėlių .

Kilmės šalis : Ispanija

Pristatymas 2-5 d.d.

€22.00
Rašyk
Skambink