• Atstatantis natūralus purškiamas plaukų aliejus Macadamia Healing Oil Spray 60ml

Prekės kodas: 81585701669

Turimas kiekis: Išparduota

Gamintojas: toni&guy

Macadamia Healing Oil Spray 60ml nepakartojamas plaukus atstatantis aliejus, tai puikus pasirinkimas visoms mylinčioms savo plaukus. Šis purškiamas aliejus intensyviai maitina, lengvina šukavimą ir daro plaukus glotnesnius. Sudėtyje esantis makadamijų riešutų aliejaus vertinamas dėl nepakeičiamųjų riebiųjų rūgščių gausos. Panašius aliejus gamina mūsų galvos odos liaukos, kad sukurtų natūralią apsaugą nuo žalingo aplinkos poveikio. Kai šių medžiagų plaukuose trūksta, jie išsausėja, tampa pažeidžiami, netenka žvilgesio.

Macadamia Healing Oil Spray 60ml nepakartojamas plaukus atstatantis aliejus, tai puikus pasirinkimas visoms mylinčioms savo plaukus. Šis purškiamas aliejus intensyviai maitina, lengvina šukavimą ir daro plaukus glotnesnius. Sudėtyje esantis makadamijų riešutų aliejaus vertinamas dėl nepakeičiamųjų riebiųjų rūgščių gausos. Panašius aliejus gamina mūsų galvos odos liaukos, kad sukurtų natūralią apsaugą nuo žalingo aplinkos poveikio. Kai šių medžiagų plaukuose trūksta, jie išsausėja, tampa pažeidžiami, netenka žvilgesio. Plaukai absorbuoja makadamijos aliejų labai greitai ir giliai, nes jis pakeičia natūralias medžiagas, kurių plaukai yra netekę dėl įvairių priežasčių, sukuriama natūrali UV apsauga. Taip pat šis aliejukas praturtintas dideliu kiekiu  argano aliejaus. Jis pasižymi labai didele vitamino E koncentracija ir turi daug nesočiųjų riebiųjų rūgščių. Taip pat veikia kaip natūralus UV spindulių filtras ir neutralizuoja žalingą laisvųjų radikalų poveikį. Macadamia purškiklio sudėtyje yra itin smulkios dalelės, kurios akimirksniu įsiskverbia į plaukus praturtindamas juos drėgme, blizgesiu ir švelnumu. Šis terapinis aliejus idealiai tinka ploniems ir ypatingai išsausėjusiems bei pažeistiems plaukams. Profesionalai rekomenduoja naudoti šį aliejų, jeigu norite, kad Jūsų plaukai būtų sveiki, lengvai formuojami, minkšti ir žvilgantys.

Naudojimas: Nedidelį kiekį aliejaus papurkšite ant drėgnų ar sausų plaukų. Iššukuokite plaukus, kad paskirstytumėte produktą tolygiai. Blizgesiui sukurti, purkškite aliejų ant sausų plaukų. Nenuskalaukite.

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink