• Arbatmedžio apsauginis losjonas CHI Tea Tree Oil Blow Dry Primer Lotion 177ml

Prekės kodas: 633911762950

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

CHI Tea Tree Oil Blow Dry Primer Lotion 177ml apsauginis losjonas su arbatmedžio aliejumi. Tai puiki priemonė gyvybingumą praradusiems ir silpniems plaukams. Sudedamųjų dalių kompleksas didina plauko šaknies produktyvumą ir skatina naujų plaukų augimą, tuo pačiu sukuria tankių plaukų efektą. Sudėtyje esantys arbatmedžio ir pipirmėčių aliejai kondicionuoja plaukus, efektyviai ir greitai padeda atkurti plauko struktūrą. Arbatmedžio aliejus nuramina sudirgusią galvos odą, saugo nuo plaukų slinkimo ir skatina jų augimą.
€16.00

CHI Tea Tree Oil Blow Dry Primer Lotion 177ml apsauginis losjonas su arbatmedžio aliejumi. Tai puiki priemonė gyvybingumą praradusiems ir silpniems plaukams. Sudedamųjų dalių kompleksas  didina plauko šaknies produktyvumą ir skatina naujų plaukų augimą, tuo pačiu sukuria tankių plaukų efektą. Sudėtyje esantys arbatmedžio ir pipirmėčių aliejai kondicionuoja plaukus, efektyviai  ir greitai padeda atkurti plauko struktūrą. Arbatmedžio aliejus nuramina sudirgusią galvos odą, saugo  nuo  plaukų slinkimo ir skatina jų augimą. Šilko proteinai pripildo plaukus reikiamu drėgmės kiekiu ir neleidžia plaukams išsausėti, dėl to plaukai įgauna įspūdingo žvilgesio. Sudėtyje esančios ramunėlės normalizuoja ir  regeneruoja galvos odos sebumą, apsaugo nuo pleiskanų atsiradimo. Šis lengvas, nenuskalaujamas losjonas palengvina plaukų iššukavimą ir apsaugo nuo neigiamo karščio poveikio. Ši intensyviai drėkinanti plaukų priežiūros priemonė efektyviai lygina plauko paviršių, aprūpina reikiamu drėgmės kiekiu, suteikia jiems minkštumo, švelnumo ir paklusnumo, lengvina šukavimą ir pasižymi itin stipriu plaukų maitinimu. Tinka visų tipų plaukams, kasdieniam naudojimui.

Naudojimas: po plovimo ant nusausintų plaukų tolygiai paskirstyti losjoną ant galvos odos,  ir mažais sukamaisiais judesiais masažuoti mažiausiai 5 minutes, kad veikliosios medžiagos kuo giliau įsiskverbtų į galvos odą. Nenuplauti. Įprastai priežiūrai 2 ar 3 kart per savaitę naudoti 2 mėnesius. Intensyviam gydymui galima naudoti kas dieną po pusę ampulės. Ciklą pakartoti bent 2 kartus per metus.

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink