Menu
Prekių krepšelis

Svetainė šiuo metu atnaujinama. Užsakymai priimami ir telefonu +37061232504

Aktyvatorius Schwarzkopf Professional Igora Royal Oil Developer 6% 1000 ml

Aktyvatorius Schwarzkopf Professional Igora Royal Oil Developer 6% 1000 ml
Aktyvatorius Schwarzkopf Professional Igora Royal Oil Developer 6% 1000 ml
11,89€
Be PVM: 9,83€

Schwarzkopf Professional Igora Royal Oil Developer 6% tai lengvai tepamos aliejinės konsistencijos aktyvatorius, kuris užtikrina idealų ir 100% lygų plaukų spalvos padengimą. Naujasis Igora Royal 6% aktyvatorius naudojamas plaukų šviesinimui, šio aktyvatoriaus pagalba galima pašviesinti plaukus 2-3 tonais. Spalvos pigmentai užrakinami plauko viduje, o pats plaukas sustiprinamas ir saugomas nuo pažeidimų. Šis profesionaliam naudojimui skirtas aktyvatorius skirtas naudoti su Igora Royal plaukų dažais. Igora Royal aliejiniame aktyvatoriuje esančios mikrodalelės sudaro vaivorykštinį spalvos kristalų kompleksą ir paryškina spalvos intensyvumą. Miracle tree proteinai stiprina plaukų struktūrą, o tuo tarpu katijoniniai ingredientai veikia kaip kondicionierius, užtikrindami visapusišką spalvos priežiūrą, nuostabų blizgesį ir ilgalaikį rezultatą. Dabar su Schwarzkopf Professional Igora Royal Oil Developer 6% aktyvatoriumi dar įspūdingesnis dažymo rezultatas ir šilko švelnumo plaukai.

Naudojimas: Schwarzkopf Professional Igora Royal aktyvatorių rekomenduojama naudoti tik su Schwarzkopf Professional Igora plaukų dažais. Maišymo santykis nurodytas ant produkto pakuotės. 6% aktyvatorius naudojamas plaukų šviesinimui. Netinka dažant žilus plaukus ir dažant tonas į toną. Sudėtyje yra vandenilio peroksido. Laikytis naudojimo instrukcijų.

Prekės išvaizda realybėje gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje.

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
Prastai Gerai

Šioje vietoje bus atvaizduojama bendra prekių pristatymo informaciją. 

Svetainėje naudojami slapukai
Naudojame slapukus, kad svetainė veiktų tinkamai, suasmenintų turinį bei skelbimus, teiktų socialinės medijos funkcijas ir analizuotų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais.