Menu
Prekių krepšelis

Svetainė šiuo metu atnaujinama. Užsakymai priimami ir telefonu +37061232504

Aktyvatorius Schwarzkopf Professional Igora Royal Oil Developer 1.9% 1000 ml

Aktyvatorius Schwarzkopf Professional Igora Royal Oil Developer 1.9% 1000 ml
Aktyvatorius Schwarzkopf Professional Igora Royal Oil Developer 1.9% 1000 ml
12,00€
Be PVM: 9,92€

Schwarzkopf Professional Igora Royal Oil Developer 1.9% aliejinės konsistencijos aktyvatorius užtikrina idealų ir lygų plaukų spalvos padengimą bei 100% padengia žilus plaukus. Šis profesionaliam naudojimui skirtas aktyvatorius skirtas naudoti su Igora Royal plaukų dažais. Igora Royal aliejiniame aktyvatoriuje esančios mikrodalelės sudaro vaivorykštinį spalvos kristalų kompleksą ir paryškina spalvos intensyvumą. Miracle tree proteinai stiprina plaukų struktūrą, o tuo tarpu katijoniniai ingredientai veikia kaip kondicionierius, užtikrindami visapusišką spalvos priežiūrą, nuostabų blizgesį ir ilgalaikį rezultatą. Aktyvatoriaus sudėtyje yra nedidelis kiekis vandenilio peroksido, todėl spalvos pigmentai švelniai užrakinami plauko viduje, o pats plaukas sustiprinamas ir saugomas nuo pažeidimų. Naujasis Igora Royal aktyvatorius pasižymi plaukus tausojančia ir lengvai tepama aliejine konsistencija. Dabar su Schwarzkopf Professional Igora Royal Oil Developer 1.9% aktyvatoriumi dar įspūdingesnis dažymo rezultatas ir šilko švelnumo plaukai.

Naudojimas: Schwarzkopf Professional Igora Royal aktyvatorių rekomenduojama naudoti tik su Schwarzkopf Professional Igora plaukų dažais. Maišymo santykis nurodytas ant produkto pakuotės. Sudėtyje yra vandenilio peroksido. Laikytis naudojimo instrukcijų.

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
Prastai Gerai

Šioje vietoje bus atvaizduojama bendra prekių pristatymo informaciją. 

Svetainėje naudojami slapukai
Naudojame slapukus, kad svetainė veiktų tinkamai, suasmenintų turinį bei skelbimus, teiktų socialinės medijos funkcijas ir analizuotų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais.