Menu
Prekių krepšelis

Svetainė šiuo metu atnaujinama. Užsakymai priimami ir telefonu +37061232504

Innova Goods

Gamintojas: Innova Goods Prekės kodas: Mk
Laikysenos Korektorius su Magnetais 4familyLaikysenos sutrikimai yra viena iš šių dienų problemų, kurios atsiranda pasikeitus žmonių kasdieniams įpročiams. Vis daugiau laiko yra praleidžiama prie išmaniųjų įrenginių ir kitų prietaisų dirbant ar leidžiant laisvalaikį. Tokie įpročiai daro didelę įtaką..
19,99€ 36,00€
Be PVM:16,52€
Gamintojas: Innova Goods Prekės kodas: 9514
Dar vienas būdas jaustis gerai kasdien.Atpalaiduojanti paakių kaukė - puikus būdas pagerinti savo savijautą ir išvaizdą.Tai natūralus būdas šaldančio arba šildančio efekto pagalba pasiekti norimo rezultato. Tinka ir alergiškiems žmonėms.Didžiulis pliusas yra tai jog norint kažką veikti, jo..
9,99€ 19,99€
Be PVM:8,26€
Gamintojas: Innova Goods Prekės kodas: Ergonaizeris
Ši Inovatyvi tablečių dėžutė, yra labai naudinga žmonėms kas dieną vartojantiems vaistus, ji padeda nepamiršti kiek ir kada reikia išgerti tablečių, ją galimą užprogramuoti iki 5 kasdienių primenančių signalų su garsu ir vibracija. Be to, ji yra labai ergonomiška, ir telpa i bet kurią kišenę. Taip p..
19,00€ 30,00€
Be PVM:15,70€
Gamintojas: Innova Goods Prekės kodas: 3544
Pristatome dar vieną pagalbininką gerai savijautai. InnovaGoods Šildomoji vandens pagalvėlė Hutter.Itin aktualus prasidėjus šaltajam sezonui, puikiai tiks jaukiai įsitaisyti ir mėgautis apgaubiama šiluma ypač tas vietas kurios yra skaudamos ar sušalusios. Didžiulis pliusas yra tai, kad ši pagalvėlė ..
19,99€ 34,99€
Be PVM:16,52€
Gamintojas: Innova Goods Prekės kodas: rink/heksa/hutter
Šis rinkinys puikus pasirinkimas norimtiems sutaupyti ir maksimaliai gerai jaustis be vaistų pagalbos. Tai raumenų masažo ir šildymo rinkinys. Jo  pagalba Jūs padėsite sau palengvinti tokias problemas kaip:Paūmėję sąnarių skausmai atšalus orams - šildymas su pagalvėle Nugaros skausmas - he..
39,99€ 69,99€
Be PVM:33,05€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)
Svetainėje naudojami slapukai
Naudojame slapukus, kad svetainė veiktų tinkamai, suasmenintų turinį bei skelbimus, teiktų socialinės medijos funkcijas ir analizuotų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais.