Plonų plaukų savininkėms

     Sveiki, gražūs ir spindintys plaukai – kiekvienos moters puošmena. Tačiau, kad plaukai tokie ir išliktų būtinai reikia pasirinkti tinkamas priemones. Žinoma yra skirtingų plaukų tipų, tad atsižvelgiant į tai kokie yra Jūsų plaukai,reikėtų rinktis būtent Jums tinkamas priemones. Tad ar plaukai bus sveiki ir išpuoselėti priklauso nuo mūsų pačių ar plaukų stilisto kompetetingo patarimo.

     Plaukų struktūros pakeisti neįmanoma, ji yra paveldima genetiškai, tačiau puoselėti ir prižiūrėti tai jau mūsų pareiga. Bene daugiausiai problemų kyla moterims, kurios turi plonus ir silpnus plaukus. Tokiam plaukų tipui itin svarbu parinkti tinkamas priemones, kurios ilgiau padėtų išlaikyti apimtį ir purumą. Profesionalai tokiems plaukams rekomenduoja kirpimą iki pečių, taip formuojant šukuoseną lengviau optiškai padidinti plaukų apimtį, taip pat apimties suteikia ir sluoksniuotas plaukų pakarpymas viršugalvyje. Jei ploni plaukai yra ilgesni, tuomet jie pasiskirsto sruogomis,greitai sukrenta ir taip atrodo dar retesni ir plonesni.

     Pirmoji priemonė kuri padės ploniems plaukams – tai tinkamas šampūnas, kad plaukai atrodytų gražiai jie turi būti švarūs. Šampūną reikėtų rinktis atkreipiant dėmesį ne tik į plaukų tipą ,bet ir į galvos odą. Plaukai gali būti ploni, tačiau riebūs ar sausi arba riebūs prie šaknų, bet išsausėjusiais galiukais. Tačiau visiems tokio tipo plaukams reikalingi šampūnai kurie maitina, stiprina ir stangrina ploną plauką. Tokio tipo plaukams nerekomenduojama kondicionuojantys šampūnai. Nes būtent tokios priemonės apsunkina plauką ir jie greitai sukrenta.

     Antra būtina priemonė yra tinkamas kondicionierius. Tokio tipo kondicionieriai gaivina ir puoselėja plaukus, neapkrauna papildomu svoriu, šie ilgiau išlieka purūs, žvilgantys ir lengviau iššukuojami. Reikėtų rinktis produktus kuriuose gausu aminorūgščių ir mikroelementų, jie padeda išsaugoti reikiamą kolageno kiekį. Kolagenas stiprina plaukus ir padeda atkurti jų struktūrą. Vitaminas C dalyvauja skatinant plaukų augimą, išsaugant intensyvią spalvą, užkerta kelią plaukų slinkimui ir suteikia natūralaus bei sveiko spindesio. Giliai maitindami gležnus ir suglebusius plaukus, baltymai suteikia jiems stiprybės, tvirtumo, energijos ir gyvybingumo. Pantenolis pasižymi tonizuojančiomis savybėmis, saugo nuo uždegimų, sudirgimų bei pleiskanų, regeneruoja pažeistą epidermį, ramina ir puoselėja galvos odą, stiprina plauko kamieną, lygina pažeistą kutikulę. Pantenolio dėka kondicionierius neapsunkina ir nenusveria plaukų, šie išlieka purūs ir lengvi.

     Taip pat svarbu pasirinkti tinkamas šukuosenos formavimo priemones ir prietaisus, kurios neapsunkintų plaukų ir ilgiau padėtų išlaikyti norimą formą. Atstančios drėgmę bei matinančios priemonės tokios kaip kaukės,serumai itin lengvos tekstūros aliejiniai preparatai taip pat turėtų būti laikas nuo laiko naudojami plonų plaukų savininkių.

     Tyrimai parodė, jog visiems plaukų tipams labai didelę naudą daro galvos odos masažas. Tai skatina kraujo cirkuliaciją ir gerina plauko folikulo būklę. To pasekoje augantis plaukas tampa tvirtesniu ir sveikesniu. Tad rūpinkimės ir puoselėkime savo galvos odą bei plaukus. Itin gausi priemonių pasiūla leis atrasti tinkamus ir mėgstamus produktus.

Leave a comment

All comments are moderated before being published