Gražūs plaukai kiekvienos moters puošmena. Dabar turėti gražius ir išpuoselėtus plaukus tikrai įmanoma. Kiekviena moteris gali rasti tinkamas būtent jos plaukų tipui priemones ir įvairias procedūras. Kad priežiūra būtų lengva kasdien reikėtų pasirinkti ne tik tinkamą šampūną, kaukę, kondicionierių ir kitas priemones, bet ir įrankius. Šiuo metu rinkoje siūloma tiek daug įvairių prietaisų šukuosenos formavimui, tad labai sunku išsirinkti kas tiks būtent Jums ir Jūsų plaukams. Viena iš kasdieninio plaukų ritualo procedūrų yra ištrinktų plaukų tinkamas išdžiovinimas. Vyrauja nuomonė, jog labai gerai,kuomet plaukai išdžiūsta natūraliai, tačiau, tikrai ne visada ir ne visur šis būdas tinka. Dabar yra tiek įviarių prietaisų plaukams su pažangiomis technologijomis kuriuos naudojant plaukui visiškai nekenkiama, o atvirkščiai, plaukas yra suglotninamas ir naudojant su apsauginėmis priemonėmis tuo pačiu puoselėjamas. Plaukų džiovinimas tai kiekvienos moters plaukų priežiūros rutinos dalis, tad svarbu pasirinkti tinkamą prietaisą ir greitai bei saugiai suformuoti norimą įvaizdį. Vieni iš patogiausių ir funkcionaliausių prietaisų ir plaukų džiovinimui ir formavimui yra džiovintuvai - šukos.


Tai puikus būdas išdžiovinti plaukus, ištiesinti, be tiesintuvo pagalbos ir atkelti nuo šaknų. Naudojant tokio tipo džiovintuvus, ypač tokius, kurie turi jonizavimo technologiją, jie tampa glotnūs, kadangi tuo pačiu metu yra šukuojami ir džiovinami. Tokiu principu plaukus džiovina ir kirpyklose, tik tam naudoja ir džiovintuvą ir plaukų šepetį. O namuose norint išgauti tokį patį efektą kaip pas plaukų stilistą tereikia vieno šio prietaiso.


Dažniausiai, kaip ir visi džiovintuvai tokio tipo plaukų formuotuvai, turi kelis skirtingus temepratūrų lygius. Renkantis iš gana didelės pasiūlos tokio tipo džiovintuvų - šepečių, patartina, atkreipti dėmesį į tam tikrus parametrus. Galingumas rekomenduojamas apie 1000 W, atkreipkite dėmesį į šepečio šerelius - geriausia, kuomet jie būna kombinuoti t.y kieti su minkštais - tada plaukas tampa glotnesnis ir geriau išsifenuoja. Dar keleta niuansų - besisukantis laidas aplink savo ašį, ši funkcija yra labai patogi, nekaistanti rankena, bei pats prietaiso svoris. Patartina rinktis šepečio antgalį, kuris yra arba su aliuminio korpusu arba keramikos, aliuminio korpusas yra lengvesnis, bei labai patvarus.

Tad su tokio tipo plaukų džiovintuvu, bet kuri moteris ar vyras gali ne tik lengvai ir greitai išsidžiovinti plaukus, bet ir suformuoti gražų kritimą. Dar viena maža gudrybė, kuria galite pasinaudoti turint tokio tipo džiovintuvą, tai galvos masažas, su juo galite lengvais judesiais masažuoti galvos skalpą, tuo būdu natūraliai suaktyvinant plauko folikulo maitinimą, o džiovintuvo skleidžiama šiluma, dar labiau stimuliuoja galvos odą.


Belieka pasirinkti tinkamą modelį ir mėgautis savo nuostabiais ir išpuoselėtais plaukais.