Pasaulyje egzistuoja tiek daug įvairių masažavimo technikų, kad sunku ir įvardinti. Tačiau paprastas klasikinis raumenų masažas, kuris padeda nuimti įtampą ir pajusti atsipalaidavimą yra vienas populiariausių ir plačiausiai taikomų kasdien

 Šiuo metu galima rasti daugybę Grožio namų, Spa salonų ir masažo kabinetų, kur atliekama pagrinde atpalaiduojantys masažai įvairioms kūno dalims ar visam kūnui. Taip, tikrai be galo malonu yra atsigulti ir atsipalaiduoti, bei pasinerti į masažo teikiamus pojūčius. Tačiau, ne visada, ne visur ir ne visi gali leisti sau šią gana nepigų atsipalaidavimo būdą. Šiuo metu rinkoje yra siūloma ne tik žmogaus atliekami masažai, bet ir įvairūs prietaisai ir įrenginiai, kurie taip pat gali gerai išmasažuoti norimą vietą, bei padėti pajusti, atsipalaidavimą bei palengvėjimą, jeigu nuolat jaučiama raumenų įtampa. Jie skirstomi į kelis pogrupius tai įvairūs masažo kilimėliai, kamuoliai ir kiti įrengimai, kuriems nereikia energijos šaltinio. Bei kita grupė masažuoklių, kuriems reikalinga arba elektros energija arba akumuliuojama energija. Šie visi masažuokliai turi vieną didžiulį privalumą - dažniausiai su jais galima atlikti masažą namuose, gamtoje, automobilyje ar kitose vietose, tokiu būdu, jūs gaunate galimybę mėgautis masažu, tada kada norite, kiek ir kaip norite ir kur patogu. Energiją naudojantys masažuokliai yra skirtstomi į elektros impulsą skleidžiančius ir taip raumenį stimuliuojančius masažuoklius ir tokius, kurie atlieka masažo judesius artimus masažuotojo, varikliukui sukant, kilnojant ar kitaip judinant tam tikras aparato dalis ir taip mechaniškai judina bei stimuliuoja raumenį. Toks būdas yra natūralesnis ir labiau priimtinas organizmui, nes tai prilygsta natūraliam raumens stimuliavimui mynkant, maigant, sukant.

  Šioje rubrikoje aptarsime vieną šiuo metu rinkoje labai populiarų ir itin veiksmingą masažuoklių rūšį, tai masažuokliai kurie turi sukimosi ratukus, kuriuos elektros nergijos pagalba suka varikliukas, šių masažuoklių forma džaniausiai būna U formos, turi patogias rankenas, bei yra lankstus ir prisitaikantis prie kūno linkių. Šios savybės leidžia masažuoklį naudoti įvairioms kūno vietoms ir raumenims t.y. kaklui, pečiams,nugarai,pilvui, rankoms, plaštakoms, pėdoms, blauzdoms, šlaunims, sėdmenims. Naudojama tiesiog pagal tai, kurią vietą norite atpalaiduoti, suaktyvinti kraujotaką, nuimti įtampą bei skausmą. Tai ir priemonė norint sumažinti celiulitą, pagerinti limfos tekėjimą. Dar vienas šio tipo masažuoklių pliusas yra tai, kad dažniausiai komplektacijoje yra pridedama automobilio jungtis, tai leidžia mėgautis masažu ilgai vairuojant, po siunkios darbo dienos, norint pajusti greitą atsipalaidavimą. Puikiai tinka įvairių specialybių atstovams - tolimųjų reisų ir kitiems vairuotojams, ilgai sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, grožio specialistams ir visiems kitiems kuriems nuolat yra juntama raumenų įtampa, nugaros, kaklo ir kitų sričių skausmai. 

Rekomenduojama atkreipti dėmesį į tai, kad rinkoje yra siūloma daug įvairių kainų lygių ir skirtingų gamintojų tokio tipo masažuoklių. Renkantis tokį masažuoklį atkreiptkite dėmesį į tai, kad komplektacijoje būtų infraraudonųjų spindulių šildymo funkcija, 16 masažavimo galvučių, 4 mygtukų valdymo skydelis, mašininė jungtis, bei nurodytas gamintojas. Patikimas gamintojas yra itin svarbu norint ilgai naudotis šio aparato teikiama nauda. Vienas iš gamintojų kuris asortimente turi kokybišką tokio principo masažuoklį yra InnovaGoods. Šiuo metu rinkoje galite rasti daug pardavėjų kurie siūlo tik pigias kopijas ir deja, dažniausiai neatitinka aprašyto poveikio ir kokybės.

Tad sėkmės renkantis savo namų masažuoklį ir malonių bei atpalaiduojančių akimirkų.