Menu
Prekių krepšelis

Svetainė šiuo metu atnaujinama. Užsakymai priimami ir telefonu +37061232504

Blog RSS Feed

26 spal. Nugaros skausmas-taisyklinga laikysena
0 7509
Visi esame daugiau ar mažiau susidūrę su nugaros skausmu. Kilmė ir priežastys gali būti labai įvairios, jeigu tai skausmas ar maudimas , kuris atsirado po kenkrečių veiksmų, tuomet jo pobūdį nustatyti yra nesudėtinga ir galima imtis priemonių jį gydyti ar ateityje išvengti. Tačiau yra ir toks nugaros skausmas, kurį žmonės ima jausti palaipsniui ir ..
07 rugs. Masažas namuose - nauda ir galimybės
Ramune 1 2466
Pasaulyje egzistuoja tiek daug įvairių masažavimo technikų, kad sunku ir įvardinti. Tačiau paprastas klasikinis raumenų masažas, kuris padeda nuimti įtampą ir pajusti atsipalaidavimą yra vienas populiariausių ir plačiausiai taikomų kasdien.  Šiuo metu galima rasti daugybę Grožio namų, Spa salonų ir masažo kabinetų, kur atliekama pagrinde atpalaiduo..
06 rugs. Ko reikia Tavo plaukams
Ramune 3 932
Gražūs plaukai kiekvienos moters puošmena. Dabar turėti gražius ir išpuoselėtus plaukus tikrai įmanoma. Kiekviena moteris gali rasti tinkamas būtent jos plaukų tipui priemones ir įvairias procedūras. Kad priežiūra būtų lengva kasdien reikėtų pasirinkti ne tik tinkamą šampūną, kaukę, kondicionierių ir kitas priemones, bet ir įrankius. Šiuo metu rink..
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)
Svetainėje naudojami slapukai
Naudojame slapukus, kad svetainė veiktų tinkamai, suasmenintų turinį bei skelbimus, teiktų socialinės medijos funkcijas ir analizuotų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais.