• Antibakterinis kremas rankoms Globaderm 350ml

Prekės kodas: 474323900128

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Goodpoint Chemicals

Rankų kremas Globaderm- tinka kasdieninei priežiūrai, pasižymi nedideliu antiseptiniu poveikiu, suteikia odai švelnumo ir tamprumo, padeda išsaugoti naturalias odos savybes. Atnaujina normalią sausos, grubios ir supleišėjusios odos buklę.

€10.20

Tinka kasdieninei priežiūrai, pasižymi nedideliu antiseptiniu poveikiu, suteikia odai švelnumo ir tamprumo, padeda išsaugoti naturalias odos savybes. Atnaujina normalią sausos, grubios ir supleišėjusios odos buklę.

Be kasdieninės priežiūros kremas tinkamas naudoti esant: odos nutrynimams, įbrėžimams, nubrėžimams; nudegimui (nuo saulės); odos sudirginimui (pvz., po skutimosi); nedidelėms odos traumoms (pvz., po tatuiruočių, nudegus) gydyti ir prižiureti; kūdikio odos paraudimui. Produkte nėra dirbtinių dažymo ar kvapiųjų medžiagų. Idealiai tinka naudoti dirbantiems medicinos įstaigose, maisto pramonės įmonėse ir kitur, kur dėl dažno plovimo ir dezinfekavimo oda yra linkusi į sausumą. Sudėtyje yra natūralaus eukalipto aliejaus, kuris suteikia kremui antiseptinių savybių ir gaivaus aromato..

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink