Menu
Prekių krepšelis

Svetainė šiuo metu atnaujinama. Užsakymai priimami ir telefonu +37061232504

4Family laikysenos korektorius su magnetais

4Family laikysenos korektorius su magnetais
4Family laikysenos korektorius su magnetais
4Family laikysenos korektorius su magnetais
4Family laikysenos korektorius su magnetais
-44 %
4Family laikysenos korektorius su magnetais
4Family laikysenos korektorius su magnetais
4Family laikysenos korektorius su magnetais
4Family laikysenos korektorius su magnetais
4Family laikysenos korektorius su magnetais
Pristatymo laikas per 2-3 d.d.
19,99€
36,00€
Be PVM: 16,52€

Galimi pasirinkimai

Laikysenos Korektorius su Magnetais 4family

Laikysenos sutrikimai yra viena iš šių dienų problemų, kurios atsiranda pasikeitus žmonių kasdieniams įpročiams. Vis daugiau laiko yra praleidžiama prie išmaniųjų įrenginių ir kitų prietaisų dirbant ar leidžiant laisvalaikį. Tokie įpročiai daro didelę įtaką mūsų organizmui ir bendrai savijautai ypač tada jeigu yra sumažėjęs fizinis aktyvumas.

Tik po kurio laiko sėdint susikūprinus pradedame pastebėti, kad pasidaro sunku išlaikyti tiesią, taisyklingą laikyseną, dažnai būnant susikūprinus, priekiniai raumenys ir sausgyslės sutrumpėja. Atsiranda įtampa nugaros raumenyne, to pasekoje atsiranda šios problemos:

  • PEČIŲ SKAUSMAS
  • NUGAROS SKAUSMAS
  • KAKLO SKAUSMAS
  • RAUMENŲ DISBALANSAS
  • SUPRASTĖJĘS DĖMESIO SUTELKIMAS

 

4family laikysenos korektorius pagamintas integruojant terapinius magnetus. 12  magnetų yra paskirstyti į dvi zonas, 6 vnt vertikaliai nugaros srityje ir 6 vnt. horinzontaliai juosmens srityje. Turint laikysenos sutrikimų ir veikiant magnetų impulsais šias dvi sritis -  pasiekiamas maksimalus rezultatas.

4family korektoriaus veikimo principas pagrįstas moksliniais tyrimais. Pagrindinė ir aiškiausiai matoma magnetinių impulsų nauda žmogaus organizmui – kraujotakos ir medžiagų apytakos gerinimas. Medicinoje taikomos magnetinės terapijos padeda slopinti lėtinį skausmą, uždegimą. Tokio pobūdžio terapijos taikomos visame pasaulyje.

 Du viename !

4family laikysenos korektorius užtikrina nuolatinę nugaros srities atramą.Terapiniai magnetai skleidžia elektromagnetinius impulsus ir didina kraujo cirkuliaciją kūne taip mažina apatinės ir viršutinės nugaros dalies, pečių, kaklo skausmus. Įrenginys veikia tiek kaip laikysenos korektorius, kuris fiksuoja natūralią laikyseną, tiek ir kaip papildoma magnetų terapija iš jų skleidžiant impulsus. Taigi Jūs gaunate dvi patikrintas technologijas viename.

 

Šios technologijos kartu koreguoja laikyseną ir visus nugaros raumenis. Būtent mūsų korektorius yra pilnai prisitaikantis prie stuburo ir kūno formos bei prigludęs prie kūno padeda pagerinti visos laikysenos būseną.

Impulsai pradeda didinti kraujo apytaką nugaros srityje. Didėjant kraujo apytakai ne tik šie magnetiniai impulsai sustiprins nugaros raumenis, bet ir pagerins raumenų atmintį, kūno padėtį bei pasitikėjimą savimi.


Individualus komfortas

Apgalvota kiekviena detalė, jog korektorių būtų lengva ir patogu naudoti. Plačios ir patogios juostos koreguoja laikyseną švelniai spaudžiant ir traukiant pečius atgal primenant naudotojui, kad pečiai būtų nuolatos atlošti, o kaklas tiesus. Petnešas galite koreguoti patys pagal savo kūno matmenis. O tvirta ir elastinga apatinė korektoriaus dalis lengvai prisitaiko prie Jūsų juosmens naudojant Velcro tipo diržą. Tai leidžia maksimaliai patogiai ir lengvai prisiderinti visą įrenginį kiekvienam individualiai.

Praktiškas, juodos spalvos modelis puikiai tiks vyrams, moterims ir paaugliams.

Rekomenduojama ir kaip prevencinė priemonė norint išlaikyti fiziologiškai tiesią ir tinkamą laikyseną.

Prašome atkreipti dėmesį į išmatavimus ir pasirinkti pagal savo apimtis. 

Būtina išsimatuoti juosmens apimtį , tuomet teisingai pasirinksite Jums tinkantį dydį:

Šviesus : 65 - 85 cm M dydis

Šviesus: 85  - 105 cm L

Juodas: 80 - 95 L

Šviesus: 100 -120 cm  XL 

Prašome atkreipti dėmesį į išmatavimus ir pasirinkti pagal savo apimtis. Bei atkreipti dėmesį į šviesių ir juodų korektorių išmatavimus.

Techninė informacija:

Pagaminta iš kvėpuojančio neopreno (45%), poliesterio (35%) ir medvilnės (20%)

12 strategiškai išdėstytų magnetų (kurie generuoja 400 gausų)

Patogus unisex dizainas

Reguliuojami pečių diržai, maksimaliam komfortui

Velcro užsegimas aplink juosmenį.

Būtina išsimatuoti juosmens apimtį , tuomet teisingai apsirinksite Jums tinkantį dydį:

Šviesus : 65 - 85 cm M dydis

Šviesu: 85  - 105 cm L

Juodas: 80 - 95 L

Šviesus: 100 -120 cm  XL 

Prašome atkreipti dėmesį į išmatavimus ir pasirinkti pagal savo apimtis. Bei atkreipti dėmesį į šviesių ir juodų korektorių išmatavimus.

 Skalbimas rankomis

 Rekomenduojamas naudojimo laikas:

Norint pagerinti laikyseną rekomenduojamas naudojimo laikas nuo 60 iki 120 min. per dieną. Profilaktiškai iki 60 min. per dieną.

 

KODĖL VERTA ĮSIGYTI BŪTENT 4FAMILY MAGNETINĮ LAIKYSENOS KOREKTORIŲ

BENDRA LAIKYSENOS KOREKCIJA – Teisingas pasirinkimas siekiant ištaisyti netaisyklingą laikyseną.

REGULIUOJAMAS DYDIS KIEKVIENAM - Lengva užsidėti ir susireguliuoti pagal savo individualų poreikį.

TERAPINIAI MAGNETAI –  integruota 12 aukštos kokybės magnetų, kurie skleidžia magnetinius impulsus ir atlieka Jūsų kūnui magnetinę terapiją, tokiu būdu yra didinama kraujo cirkuliaciją bei slopinami nugaros srities skausmai. 

KASDIENIAM NAUDOJIMUI - Galima naudoti visur ir bet kada, patogus dirbantiems sėdimą darbą, senjorams, paaugliams ir visiems, kurie nori ištaisyti blogus sedėjimo ir vaikščiojimo įpročius. Lengvai pritaikomas po drabužiais ir tinkamas aktyviai veiklai.

PASIRINKITE GERĄ SAVIJAUTĄ – mūsų visų turtas yra sveikata ir gera fizinė savijauta, padėkite sau jaustis gerai kasdien.

PASITIKĖJIMAS SAVIMI – taisyklinga laikysena tai ir gražios išvaizdos dalis, išsitieskite, pasitempkite ir judėkite lengvai bei komfortiškai.

 

 Kam nerekomenduojama dėvėti magnetinio laikysenos korektoriaus?

Kadangi šis prietaisas veikia magnetinės terapijos principu, būtina atsižvelgti, kad kai kurioms žmonių grupėms šio įrenginio naudoti nerekomenduojama:
• serga diabetu
• turi kraujagyslių ligų
• turi širdies stimuliatorių
• serga epilepsija
• nėsčiosioms

Bei kitoms grupėms, kurioms pagal nustatytą diagnozę negalima taikyti magnetų terapijos.

Visoms kitoms gyventojų grupėms naudoti magnetinį laikysenos korektorių yra visiškai saugu, pritaikyta ir garbaus amžiaus žmonėms.

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
Prastai Gerai

Šioje vietoje bus atvaizduojama bendra prekių pristatymo informaciją. 

Svetainėje naudojami slapukai
Naudojame slapukus, kad svetainė veiktų tinkamai, suasmenintų turinį bei skelbimus, teiktų socialinės medijos funkcijas ir analizuotų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais.